Nastali v tehotenstve problémy po vysadení Duphastonu?

chalim
29. máj 2012

Ahojte, práve sme dobrali duphaston v 17tt, vraj už viac netreba. Chcela by som vedieť, či máte niektorá negatívnu skúsenosť, že by po vysadení duphastonu po 17tt naslali komplikácie?

sssimi
29. máj 2012

U mňa nie, tiež som vysádzala v 17tt. Pred užívaním som krvácala. Malú som potom bez problémov donosila, dokonca prenášala 😉

lucka1987
29. máj 2012

tiez som vysadila okolo 18 tt a nenastali ziadne kompikacie

effkaa
29. máj 2012

ani u mna nie 🙂 brala som ich od 5tt (kvoli krvacaniu) do cca 16 - 17 tt

poloprudska
29. máj 2012

U mna ano lekar mi ich vysadil v 12 tt ze netreba uz brat a teraz lezim v nemocnici z krvacanim a spinenim ...

aprilka9
29. máj 2012

ja som vysadila na lekárov podnet pred 3 dňami duphaston, som v 15tt a zatiaľ všetko o.k.. Dúfam, že ak som mala krvácať, tak už by to prišlo, či?

olgynka
29. máj 2012

ziadne komplikacie...brala som ho pri oboch tehotenstvach...do 17 tt

sunny15
29. máj 2012

ja som duphaston vysadila v 13tt...lekar mi kazal dobrat celu skatulku a uz novu nezacat...aj ja som sa bala ci mi to nieco nespravi s hormonmi...ale nastastie absolutne to bolo ok.

mircalla
29. máj 2012

Nie vysadila som uplne v dokoncenom 12tt, hlavne treba vysadzat postupne - znizovat davky, nie naraz. Brala som ho preventivne, lebo som mala IVF

hajajanka
29. máj 2012

Ja som ho brala od 6-teho tyzdna pre krvacanie z velkeho hematomu. V 20. tyzdni som ho postupne vysadila a o tyzden na kontrole som mala krcok ako tesne pred porodom (podla slov lekara stav "ani kychnut, ani zakaslat" 🙂 ), takze bol nasadeny opat az do 30-teho tyzdna.

mery7
29. máj 2012

ja som ho brala od nejakeho 4 tyzdna kvoli krvacaniu spolu s ascorutinom, praskla mi cieva. okolo 11 tyzdna som ho vysadila. a zatial je nastastie vsetko ok. v pondelok idem na kontrolu a dufam ze to aj lekar potvrdi ze malinke je ok.

map0007
27. jan 2017

Ahojky,som v 18tt beriem duphaston od zaciatku tehu,asi koli tom ze som prekonala potrat a aj som spinila stale na zaciatku.Dr.mi povedala ze budem brat do 18tt.Vravela dobrat krabicku.Beriem rano do ust a vecer do pošvy.To len normalne brat az d poslwdnej tabletky.Niekde som citala ze sa ma vysadzat postupne.Neviete mi poradit.A ako Vam dopadlo tehu,pri uzivani a po vysadeni.Ďakujem

babatkoo
27. jan 2017

@chalim u mna tiez nie. V oboch tehotenstvach som uzivala a nebol ziaden problem po vysadeni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre