Kto je v nemocnici?

sophie753
30. jún 2012

Milé tehulky je tu niekto kto ako ja oddychuje v nemocnici? 🙂

kvetinka211
30. jún 2012

@katren maminky ktore sa doma nudia a chcu pokecat maju mozno trosku ine problemy, otazky a starosti nez tie, ktore lezia v nemocnici .. nechapem preco by to nemohla byt samostatna diskusia. Navrhujem teda rovno zalozit jednu diskusiu vsetko okolo deti a budes mat menej neplatej prace v prospech asmira teamu 🙂

kathynka
30. jún 2012

@katren teba za to platia? vo vsetkych temach su uz tvoje odkazy...a castokrat tak zovseobecnene, ze az nechapem...maminka, co hladala rodinku na rybacku, tak si jej dala odkaz, nech ide do temy BA-Dubravka...len za to, ze je z Dubravky...to ine rodiny z inych kutov BA ci Slovenska nechodia na ryby? ja som zo Stareho mesta, chodim na ryby a keby sa to opytala v Dubravke, tak by som jej ani nemohla zareagovat...a takych tem s tvojimi linkami tu uz su stovky...
a presne ako vravi @kvetinka211 , maminky v nemocnici maju urcite ine starosti a temy na prebratie...
takze kym das nabuduce do nejakej temy zas volaky link, tak najprv porozmyslaj a potom konaj...

sophie753
autor
1. júl 2012

Mám podobný názor ako
@kvetinka211
@kathynka lebo väčšina tém satu týka konkrétnych nemocníc a ked si chce človek poísať tak tu nechce strávit hodinu hladaním vhodnej témy...
Tak ma tu už netrápte a píšte holky budem sa tešiť🙂))