Od ktorého týždňa ste cítili pohyby každý deň a silnejšie?

miuciuska
16. jún 2013

ahojte,mám asi blbu otázku som v 20tt a pohyby cítím už od 18tt,ale len velmi slabo a nie každý deň,a už 2 dni si nie som istá či som cítila niečo či nie ☹ mám strašný strach pretože začiatok môjho tehotenstva neprebiehal celkom bezproblémovo ☹ mám sa obávať či nie??je to normálne?od ktorého týzdna budem tie pohyby cítíť každý deň a tak silnejšie??a môže to byť aj tým že mám nadváhu?dakujem za odpovede 🙂

klarionela
19. mar 2014

@raduska22 ja som to citila obcas od 15 tydne...kyzdy den uplne ne...tak se neboj ma tam hodne mista a plodove vody...:D az budes tak ve 20-22 tak uz to bude zretelnejsi a kazdy den....:D

lina7
29. mar 2014

Baby mozem citit prve pohyby na zaciatku 15 tyzdna ked som prvorodicka? Uz asi 4 dni citim bud steklenie ked lezim a aj take akoby cukanie nervu, urcite som nikdy take nic necitila, ako creva mi to teda nepripada 😀 len neviem, ci to moze byt tak skoro.

radka33
3. apr 2014

ahojte mamicky ja som tiez v 18tt a citim pohyby no nie vsak stale len tak 2-3krat denne a to tiez nie moc zriedkavo...8.4 idem na poradnu tak uvidim co mi povie ale radcej sa spytam aj tu...dakujem za odpovede

vydrnik
10. apr 2014

pri dcére to bolo v 20tt teraz to bolo o niečo skôr,cítím ako kopká,hýbe sa a má čkavku

asimama
12. júl 2014

momentalne som v 17 tt a drobcek ma stekli po brusku..ani nie kopance..skor sa tam asi pretaca..a mna to taaak stekli 😀

marienka1703
12. júl 2014

My od 19tt najprv to bolo sice take zblnkanie ale čím ďalej riadne kopacky

rebeka94
19. júl 2014

Ja som prvýkrát tehu a od ukončeného 17tt cítim kazdý den krásne pohyby, mierne kopančeky ale len ked si v kľude sedím, ležím. Počas dna ked lietam hore-dolu, tak ani nie 🙂

emachelsea
26. júl 2014

...čakám druhé bábatko a končím 18. týžden, jemné kopančeky som zacítila už v 17. týždni...v prvom tehu až v 20.tom týždni...

monita164
16. okt 2019

@reny1 aj ja citim od 16, 17 tyzdna cca Teraz som v 20 a je to sranda hlavne na vecer 🙏🏻😊😆

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre