Opuchnutie prstov

jaju77
8. okt 2012

Ahojte žienky. Mám taký menší problém, dosť mi opúchajú prsty na rukách, chcem si dať dole obrúčku ale nijak sa mi to nedarí, už som hádam skúsila všetko, ona má síce miesto, ale okolo nej mám prst opuchlý =( Bojím sa, aby sa potom nemusela strihať. Neviete mi niektorá poradiť čo robiť, aby som zmiernila opuch alebo ako ju dať dole? Vopred ďakujem za akúkoľvek radu =)

miruska7979
14. okt 2012

Ahoj...moja rada znie prestat pit mineralky a nesolit... 😉 pomaha to... 🙂

lenuschka1
3. dec 2012

@jaju77 Rada by som poradila ale pravdupovediac puchnú aj mne, prstene som si už dala dole, inak solím primerane a minerálky nepijem..... Asi je to v tehu normálne, že prsty puchnú, niekomu viac, niekomu menej....

adriku
14. apr 2013

ja mám v 9. mes .prsty tak opuchnuté, že ledva ich ohnem 🙂 prstene počkajú....

zuzka444
14. apr 2013

baby aj mne puchnu prsty tak vam dam jednu radu co mi pomaha 🙂..pite zihlavovy caj lebo ano je to v tehu normalne ale neni to moc dobre...to je zadrzana voda v tele a zihlava vam odvodni organizmus uvidite ze budetr cikat este viacej ako inokedy a opuch sa zmierni 🙂.alebo si pozrite nieco co odvodnuje organizmus.a zihlava vam este aj drtoxikuje a precisti krvicku ;).

blue99
31. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre