Orgazmus počas spánku v tehotenstve

angi07
23. okt 2012

Ahoj, je to pre mňa troška nepríjemné o tom hovoriť 😔 ale odkedy som tehotná - teraz som v 13-14 tt. od samého začiatku sa zobúdzam na to, že mám orgazmus. pritom sa mi o takých veciach ani nesníva. Neviem, či to neškodí bábatku, sú to predsa silné ´´kontrakcie´´ Nemôžem za to, sex nemáme od začiatku na odporúčanie lekára, lebo som mala troška krvi na uzv, ale teraz už mesiac je všetko OK, bábo krásne rastie... ale zabudla som sa ho opýtať a na poradňu idem len o 2 týždne.....

smetiacik
29. nov 2012

@lea641981 ja viem že si to možno nemyslela zle,ale aj osemsmerovka,tu píšete proste totálne bludy,a myslím že keď niekto požiada o radu,a nakoniec s toho zvniknú len urážky a výsmechy,tak mi to pripadá proste nemiestne!a toto nieje jediný status,kde som sa s takým to niečim stretla.Však toto je proste fórum,kde mamičky a ženy prosia o radu,a keď vidím proste čo s toho zvnikne,tak mi to pripadá od niektorých ako čistá provokácia!Však keď ma to nezaujíma,alebo neviem poradiť,tak sa proste k tomu nevyjadrujem!!!Ale toto???Však ja keď budem niečo chcieť sa opýtať,alebo požiadať o radu,trebárs aj takéto niečo intímne,tak radšej si to 4krát rozmyslím,a pritom kvôli tomuto som sa sem prihlásila,som tiež matka a aj žena,a niektoré veci proste som nevedela že sú,a dosť mi to pomohlo,ale takto.....na to nemám proste slov!!!!prepáč,ale to je môj názor

samantha223
29. nov 2012

@lea641981 ak je to skaredy smajl alebo zly prispevok, samozrejme nikoho nepotesi a ja branim len povodnu temu a mamicku, ktoru podaktore vysmiali, nic viac

darzneba
29. nov 2012

@lea641981 toto je moja nova registracia, som tu uz niekolko rokov, ak Vas to trapi, mam mozno 2X tolko rokov ako Vy, ale to teraz nie je podstatne. Samantha presne vyjadrila to co som sem chcela pisat, zaskocilo ma ked sme radili mamicke, ktora chcela radu, ako nanu ta dotycna o ktorej pisete vyskocila, ze nevie co je orgazmus atd, ze otehotnela v spanku - co je podla mna vysmech atd,. toto Vas netrapi? Mne pisete ze kydam? Co len chranim mamicku, ani raz som neurazala, nepouzila skarede slovo, nato ona stale ma nemiestne slova, ze sme vsetky priblble atd. Stretla som viac mamiciek, co boli nou pourazane v inych temach, takze asi to neni nahodou, nie?

darzneba
29. nov 2012

@lea641981 vrtani? precitali ste vyjadrenia tej dotycnej? ako su mamicku priblble a ako sa im vysmievala? to je v poriadku?

darzneba
29. nov 2012

@lea641981 a clovek sa uz nezaobera s povodnou temou, lebo predsa funguje slusne jednanie medzi ludmi, niejaka ta moralka a clovek sa aj automaticky chrani, ked niekto napise nieco, co sa nehodi.

samantha223
29. nov 2012

Zakusnime si do jazyka i ked je to niekedy tazke, venujme sa len k teme a ak sa najde niekto komu je tato tema trapna, nech sa nevyjadruje a nezapaja. 🙂

luciam32
3. dec 2018

@bubu4125 ahoj, mam dcerku 26tt bojuje o zivot, co sposobilo u teba predcasny porod? Mne odtiekla vsetka plodova voda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre