Otvorená na špičku prsta. Je to normálne v 22 týždni?

adulik_
18. jún 2007

Ahojte dievcata, akurat som sa vratila od lekarky a ta mi povedala ze je vsetko ok co sa tyka baba na ultrazvuku, ale ked ma pozerala odspodu tak mi povedala ze ma nechce strasit ale ze som uz na spicku otvorena, nic doma nerobim som na marodke lebo som mala problemy od 11tt mala som hematom hospitalizovana v NsP a potom mi povedali ze mam skrateny krcok na 32 mm.
Mate niekto alebo mali ste niektora takyto problem, da sa to niecim spomalit?
prosim odpiste mi aspon niekto nech sa ukludnim.
dakujem babenky

adkag
18. jún 2007

adulik, asi len tym lezanim s podlozenou panvou. mas aj tvrdnutie bruska? nekazala ti lekarka brat magnezium? inak keby to bolo moc zle, tak by si asi isla na zasitie krcka, tak snad to moc zle nebude.

lyly
18. jún 2007

ahoj, nechcem to zlahcovat, ale doktorka by ta asi len tak domov nepustila, keby to bolo vazne. tak sa neboj a drz sa

newyorkgirl
18. jún 2007

adulik, ja som to mala tiez, troska neskorsi tt to bol a som sa strasne zlakla a stale chodila na kontroly, len som sa snazila setrit a uz do porodu sa to nepohlo... dokonca som prenasala, takze drzim palceky a neboj 😉

martinka211
18. jún 2007

Adulik mne to povedal doki v 21tt,ale mala som aj silne bolesti v podbrusku tak som lezala v nemocnici.Po 4 dnoch ma pustili domov ale mam oddychovat,nenamahat sa,nerobit takmer nic,nenosit tazke veci atd.Tak sa setrim a dufam,ze vydrzime az do septembra 🙂 Drzim ti palce 🙂

adkag
18. jún 2007

NY, ty si mala tiez problemy s krckom? 😲

newyorkgirl
18. jún 2007

adi, mala si nevedela? 🤐

newyorkgirl
18. jún 2007

vsak ta tu uz v 3och temach prenasledujem aj v TN a septembrovkach, sak pisni IP ze co ako mate, ja idem riad umyt rychlo, kym malu ma kto strazit 😀

adkag
18. jún 2007

a ktoze ti strazi malu? idem do IP. o tom krcku som veru nevedela.

adulik_
autor
19. jún 2007

dakumej babulky, ja sa snazim oddychovat co najviac, vlastne stale oddychujem len tak posedavam polihujem a sem tam ze sa idem niekde prejst.

zajo510
20. jún 2007

Ahoj Adulik, tak som tu, dúfam, že mailik prišiel už ako mal. Ja som zistila, že mi asi tvrdne bruško a cítim jemné pichanie/svrbenie na krčku alebo tam niekde, tak som si hned spomenula na teba...dúfam že budeš ok a dúfam, že ja si len niečo namýšľam a že sa mi nič neotvára...aj ja budem asi viac oddychovať. pa

jojuss
27. okt 2011

No ahojte baby ja som tiež dnes išla od doktorky zo strachom niečo doma robit ,aj ked mam alergiu na trocha prachu nerobím nič ,bojím sa povedala mi že som otvorena na špičku prsta 😒 bojím sa aby som sa neotvarala ☹ mali ste niektorá že ste do pôrodu nerobili nič len ležali .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre