Pálenie záhy počas tehotenstva

katulka1141
16. okt 2012

ahojte uz asi 3 vecer ma strasne pali zaha.neviete mi poradit nieco?skusila som mlieko.mentolove cukriky,suche keksy.zatial neuspesne.co vam v tehotenstve pomohlo.dakujem za kazdu radu.

mauzi
16. okt 2012

@katulka1141 ahoj... mňa záha pálila dosť a pravidelne 😖 ale pomohla mi taká šumienka Bystrinka - to je taká šumienka do vody alebo šumienka s názvom Minerál... mali by to mať v každých potravinách 🙂 🙂

lusinda1989
16. okt 2012

@katulka1141 mna traapilo to iste poslednedva mesiace tehotenstva nic nezaberalo a narodila sa mi mala vlasana 🙂

veselavrba
16. okt 2012

Skus Fatru uplne super zabera.

jankatt1971
16. okt 2012

Tiez ma pali zaha, ale az tak, ze ani lezat nemozem. Hlavne vecer ma to chyta. Obcas mi pomaha kysla uhorka, alebo jablko. A nesmiem nic sladke, vtedy je to strasne.

sisajojo
16. okt 2012

@katulka1141 jedine co mne pomohlo a to som tiez patrala ,lebo uz som bola zufala boli mandle ,za hrst si hodim do ust a poriadne pozujem a ked nepomoze na 1x tak si dam zase aj problem zazehnany. 😉

allison10
16. okt 2012

...Mne doktor poradil mlieko, ale kedže to ja nevypijem kúpila som si dnes tortové oblátky, vraj aj to pomáha, tak uvidím 🙂

moon1979
16. okt 2012

@katulka1141 mne okrem mlieka studeného nič iné nepomohlo ... a základ je ležať na vyvýšenom, nesmieš ležať vodorovne 🙂

andelok
16. okt 2012

@katulka1141 Mne pomohlo mlieko, ale len kratkodobo a vraj mlieko palenie neskor este zhorsuje. Ked bolo najhorsie (lebo mna zaha palila tak, ze ma az usi stipali 🙂 ), davala som si malinku lyzicku sody bikarbony s vodou, to pomahalo na sto percent. Co sa lekarenskych produktov tyka, tak Gastrocynesine (dufam, ze som to dobre napisala) = to je homeopatikum vhodne aj pre tehotne a celkom mi to zaberalo. Ale niet nad sodu bikarbonu, samozrejme s mierou 🙂

veronka78
16. okt 2012

ahoj,mne pomohla minerálka fatra a anacit, 🙂 dá sa kúpiť v lekárni, 🙂

katulka1141
autor
16. okt 2012

dakujem pekne.skusim tu mineralku aj tie tortove oblatky aj jablko.dam potom vediet. 🙂

simonlea
17. okt 2012

Mne ked nepomahalo už asi nič na žahu,tak som si dala tabletku pred spanim hlavne TALCID je super ,rozpostí sa v puse. Predpokladam,že si už vo vyšom štadiu tehotenstva.

katulka1141
autor
17. okt 2012

simonlea som len v 11t5d ale zaha ma traplia uz predtym,len teraz je to ovela horsie.mlieko pomoze na chvilku.

nikolet_89
17. okt 2012

@katulka1141 ahoj trochu octu a lyzicku sody bicarbony do 2dl pohara...vypit 100% :D horsie je, ze sa to nema kazdy den...t

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre