Pobolievanie v podbrušku v 27. týždni tehotenstva. Máte skúsenosť?

erikaireland
9. sep 2009

ahojte baby,zalozila som tuto temu,lebo by som potrebovala poradit.....uz asi mesiac ma dost pobolieva v podbruskuhlavne ked som dlhsie na nohach....vtedy sa pomaly nemozem ani zohnut,ani sa postavit z postele....neviem ci je to normalne....ci to tak babo tlaci,alebo ci sa nieco deje.....podelte sa o svoje skusenosti

lovula
9. sep 2009

A nie je to tvrdnutie bruška? Lebo to je normálne. Je to pocit ako pri menštruácií.

erikaireland
autor
9. sep 2009

ked lezim tak necitim ziadne bolesti,len ked sa chcem otocit,alebo postavit,zohnut.....tak je to taka tupa bolest.....ale ak by to bolo tvrdnutie ,tak by som to citila po celom brusku,nie?

lovula
9. sep 2009

Nie to budeš cítiť v podbrušku. A je normálne, že keď si v kľude to necítič, lebo ináč už rodíš 😀 😀 😀
Ale nie, srandujem. Ešte sa opýtam, je to návalové. Napr. príde to a trvá to pár sekúnd a potom zase nič a keď viac chodíš alebo robíš alebo si unavená, tak vtedy to zvykne prísť.
Síce ja som to mala v posledných týždňoch aj keď som ležala.
A bábätku je ináč vtedy dobre, ono to cíti ako masáž.
Ale pre pokoj dušičky, choď k Dr.

lea821
10. sep 2009

Neviem ci sa to sem hodi ale skusim .... som v 15 tyzdni tehotenstva a druhy den mam taky pohnedsi vytok , a pobolieva ma brusko tak neviem ako si to mam vysvetlit..... Mali ste to niekto ??? Prosim o radu ak niekto vie .... DAKUJEM

poseidonka
10. sep 2009

kedy si lea bola naposledy u dokiho??? može isť o nejaký zapal alebo bakterie ktoré su tomto štádiu bežné ale netreba ich podcenovať, nikdy......, takže sa vo svojom a aj babetkovom záujme pober k lekárovi čím skor

didiana333
10. sep 2009

aj mna to tak isto bolí,včera som bola na poradni a doki mi povedala,že mám ukážkové tehu a všetko je v poriadku.Aj na sone je všetko ok...niekedy ledva vstanem z postele,tak ma to bolieva...a nemožem vela chodiť,lebo aj vtedy.Ale pozerala ma lekárka aj zospodu a všetko je v poriadku.

barbarka
10. sep 2009

lea ty utekaj k doktorovi, hnedy vytok neni dobry, pre istotu chod

erika, mna tiez pobolieva ked dlhsie chodim, tiez si nemyslim ze je to tvrdnutie ale proste to boli az tak ze musim zastat a niekedy si cupnut. hovorila som to doktorovi - povedal ze aj jeho zena to ma 🙂 takze malo by to byt ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre