Pomohli vám krémy proti striám počas tehotenstva?

mamminka
1. okt 2007

Caute vsetky maminy, zajimalo by ma, ci ma vyznam kupovat si drahe kremy, oleje na zabranenie vzniku strii v tehotenstve? a ake pripravky Vam pomohli, ak teda pomohli....mne bolo od skusenejsich mamiciek poradene natierat si brusko obycajnym mandlovym olejom...ake mate skusenosti vy.... 🙂

silvidorian
1. dec 2015

A natierala som sa od začiatku tehu. Pri obidvoch som pribrala okolo 13 kg.

radka227
23. dec 2015

ja som pouzivala kremik proti striam od bepanthenu a bola som spokojna. velmi prijemny kremik a rychlo sa vstrebava.

dollynkaa
23. dec 2015

Ja som mala eucerin olej a spokojna

painkiller12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca283
1. feb 2016

@painkiller12 Ja som pouzivala mandlove mlieko pomohlo krasne vonia rychlo sa vstrebe a potom som ho používala aj malej WWW.JUST.SK

milota164
2. mar 2016

ja som pouzivala krem proti striam od bepanthenu a mozem len doporucit. Ked ma svrbelo brusko velmi mi pomohol

rose32
2. mar 2016

Ja som nic a spokojna som bola

larochka
2. mar 2016

ja som pouzivala olej proti striam od Weledy http://www.weleda.sk/starostlivost-o-tehotne-a-... a som bola velmi spokojna. Zaklad tvori jojobovy olej, obsahuje vytazok z psenicnych klickov a arniky ktore zlepsuju elasticitu pleti. Maximalne odporucam! Je to navyse 100% prirodna kozmetika, netestovana na zvieratach a vhodna aj na citlivu plet.

lili007
23. mar 2016

Ja som mala ooobrovskeee brucho🙂 aj deticky boli velke. Mne vsak pravidelne mastenie pomahalo, som o tom presvedcena. Jednak sa mi ulavilo od svrbenia. Hladkanie bruska pri masteni myslim aj upokojovalo babatko. Ked som vynechala jeden den hned som mala neprijemne pocity napinania koze. Vyskusala som viacero znaciek aj neznackovych kremov. Velmi prakticke sa mi zdalo balenie od Bepanthen strie s pumpickou. Tento krem sa aj lahko rozotieral a hydratoval na dlhsiu dobu.

gabulitos
7. apr 2016

Ahojte, ja používam Bi Oil, je síce drahší, ale za to ho netreba veľa a výborne hydratuje, ja som s ním spokojná, som v 28 tt a zatiaľ úspešne bez strií. Na vznik strií má určite podiel aj genetika, pitný režim či pohyb, tak sa snažím aj hýbať aj piť dostatočne, ono všekto so všetkým súvisí. Našla som celkom dobrý článok, ak tak mrknite: http://vaslekarnik.sk/planujeme-rodinu-2-ako-pr....

maykaaa1122
17. apr 2016

ahoj, ja som od začiatku začala používať bepanthen - krém na strie, a super..nemala som ani jednu striu...a to som mala bruśko veĺmi veľké. 🙂

lilu74
30. máj 2016

ja som pri prvom tehu pouzivala oleje, nakolko bola prevazne zima nevadili mi, teraz mi vadi, ze som od nich mastna a preto pouzivam krem, velmi mi vyhovuje bepanthen krem proti striam - je prakticky, nakolko ma pumpicku, nemina sa tak rychlo ako oleje, lahko sa rozotiera a nie som od neho mastna, mozem sa hned obliect. nemam pocit sucheho bruska - pravidelne si ho natieram kazde rano a vecer, striu nemam an jednu - tak verim, ze aj vdaka tomuto kremu mi brusko ostane pekne bez strii do konca tehu aj po nom 🙂

lilu7
18. jan 2017

mna strasili cele tehotenstvo kamaratky, ze urcite sa mi strie spravia, nech som na to pripravena az ma riadne vydesili, nakolko som s nimi skusenost nikdy nemala a citala som, ze sa odstranit uz nedaju, tak mi poradili kremovat sa bepanthenom, ze je to velmi dobry krem, tak som ho vyskusala a kremovala sa pri prvom aj druhom tehotenstve a ajked som pribrala strasne vela kil:( a brucho sa mi poriadne natiahlo strie sa mi vobec nevytvorili. takze ja odporucam sa urcite kremovat.

nikuska2112
18. jan 2017

Elasti Q original - natierala som sa kazdy den, a nemam ani jednu striu. aj teraz pri druhom ho použivam🙂)

locko007
18. jan 2017

Prvé tehu som používala krém proti striam od Vrchy. Názov si už nepamätám a skončila som s jednou pamätnou štítu. Druhé som používala elastiQ od Dermacolu a ku koncu aj Bi-oil, cele tehu bolo bez sérii, až posledné 2-3 týždne hotová katastrofa, samá stria.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre