Poradíte cviky na otočenú maternicu?

pinkypie
1. okt 2015

Milé tehulky aj netehulky 🙂, mám otázku ohľadom otočenej maternice. Som v 12 týždni tehotenstva a mám stále otočenú maternicu dozadu. Doktor mi povedal, že mám cvičiť cviky cca. 5x denne po 15 minút avšak som tie cviky nikde nenašla, nazývajú sa nejako "LAVANCH" alebo niečo také. Viete mi poradiť, aké sú to cviky, kde by som ich mohla nájsť, či s tým máte niektorá skúsenosť, poprípade, čo ste vy cvičili, aby sa vám maternica otočila do správnej polohy. Veľmi pekne ďakujem za odpovede.

dijefcatko
1. okt 2015

Mne môj gyndoš radil spávať na bruchu. Ale teda neviem povedať, kedy sa mi maternica otočila do správnej polohy.

littledesire
1. okt 2015

Ahoj, ja som v16tt a stale mam otocenu maternicu. Dr mi povedala ze mozem spat na bruchu a boku, povedala ze ona sa otoci. Jedna znama mi povedala ze aj jej sa otocila az okolo 16ttked babo zacalo viacej rast. A zeked sa neotoci, dr ju vie otocit potom. Neboj nic, ona sa otoci🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre