Nízky hemoglobín v 25tt

nikolkaa96
5. júl 2018

Ahojte babi 🙂 chcela by som poradit bola som na poradni a sestricka mi brala krv na cukrovku a este nieco vsetko bolo v poriadku len mi povedala ze hemoglobin mam nizky železo mam nizke a musim ist na vysetrenia na hematologiu zlakla som sa lebo mi doktorka povedala ze sa vidime o mesiac a zrazu mam prist o dva dni ... chcela by som vediet ako to tam bude dalej co mi budu robit a ci sa mam niecoho bat .... vysledky na zaciatku tehotenstva boli superne iba teraz to zacalo ked som uz pomaly 25.tyzdni... ďakujem za odpovede 🙂

pininka
5. júl 2018

@nikolkaa96 nemusis sa bat, ked tak ti daju injekcie,ako mnohym tehulkam. Je to lepsie pre dieta, aby dostavalo co ma. Po porode sa to upravi. A chudokrvne su mnohe z nas.

ukulela
5. júl 2018

Kamoška dostávala železo injekčne, mne pri prvom stačili tabletky, maltofer myslím. Teraz jedávam dosť hovädzie, veľa zeleniny, smoothies, tak zatiaľ vykrývam. Neboj, doplnia ti železo a bude všetko ok.

nikolkaa96
autor
6. júl 2018

Co myslite je to moc zle??? :/

cingi
8. júl 2018

@nikolkaa96 aj ja som mala cca tych 105 hemoglobin. Odporucali mi brat zelezo, ale zle mi z toho travilo. Po porode sa vsetko upravilo.

ukulela
8. júl 2018

@nikolkaa96 tesne pod spodnou hraniciu, to nie je az take tragicke. ved nestresuj. postanes tabletky a bude ok.

zuzkamargit
22. júl 2018

106 je este v pohode, nemusis mat stres, nie je to tragicke, ale zelezo doplnaj. Ak chces prirodnou formou, tak Narosan cucoriedkovy. Ja som ho pila cele tehotenstvo, kedze z maltoferu s sorbiferu ma zapekalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre