Má niekto skúsenosti s pôrodom v Banskej Bystrici?

veronika18
2. mar 2007

Ahojte..Má niekto skúsenosti s pôrodom v BB??
Aké sú tam sestričky a pôrodník doktor Molitoris?

alysea
2. mar 2007

Ahoj Veronika pozri si temu Roosveltka/este nieco, nepamatam si co- asi lekari- je to v tomto istom fore, najdes lahko/ alebo Banskobystricanky/v regionoch/ aj tam o tom tocime. Sestricky ako ktore, niektore su fakt zlate a niektore radsej ani nevidiet- to je asi ako vsade, a Molitoris- ja ho nemusim, niekto ho chvali, ini na neho nadavaju- zalezí asi na vzajomnych sympatiach.

alysea
2. mar 2007

Som to nasla - Roosweltova nemocnica a doktori 😉

loren
2. mar 2007

veronika ja tam idem v pondelok uz lezat.tak dufam ze budu ok sestricky .ked som tam bola v stredu na ozvach tak ma zobrala jedna mila sestricka taka chuda cierna a vyssia. a videla som tam aj jednu erdek sestricku ty kokso ta bola ako za dve ale dufam bude ok lebo ta ak sa nam zaprie do brucha pri porode tak hotovo... 😉 a Molitoris viac zleho ako dobreho som nan pocula ale to nemusi byt vobec tak.

veronika18
autor
2. mar 2007

loren
tak potom daj vedieť ako sa k tebe spravali..
ja chodim v BB do rizikovej ambulancie prave k doktorovi Molitorisovi.Tak či niekto nemá osobmne skusenosti..
ku mne je zatial mily no uvidim ako dalej..lebo som rozmyšlala že pridem radšej rodiť do BB lebo u nas v Zh to nieje bvohviečo.
Tak Ti držím palce!

veronika18
autor
2. mar 2007

alysea
dakujem pekne! zrejme som si to nevšimla..

loren
2. mar 2007

veronika a v kolkom tt si?

alysea
3. mar 2007

Loren, drzkaj sa v nemocnici, budem na teba mysliet 😉 Potom nam daj vediet ako sa ti mamickuje 🙂

loren
3. mar 2007

alysea dakujem a dam vediet hned ako to bude mozne 😉

alysea
3. mar 2007

Loren a neboj, vsetko dobre dopadne. A zase taka erdek sestricka nie je vzdy na zahodenie 😉 Ked bude treba prilozit ruku k dielu lepsia velka sestra ako daka, co nema sil.

erosinka
4. mar 2007

ahojte,
ja som mala pri pôrode chudučkú sestričku ale tlačila mi na brucho poriadne. Asi na tretí deň po pôrode som si všimla, že mam cez pol brucha modrinu. Ale pomohla mi dosť. A v tých bolestiach mi bolo jedno čo somnou robia. 🙂 🙂 🙂 🙂

veronika18
autor
4. mar 2007

loren, no ja som ešte len v 17tt.zajtra idem nasonotak mi tohadam ešte upresia..
a držím palce!! 😉

evinkal
8. aug 2010

ahojte mamičky,aj ja som rodila v bb a prvá skúsenosť bola hrozná,ale táto druhá už bola v poriadku

sue1818
26. sep 2013

Ahojte babeny 🙂 Zijem v BB (nemam tam ale este nahlasene trvale bydlisko) a aj rodit by som tam chcela, ale do tehu poradne nadalej chodim k svojmu gynekologovi - mimo Bystrice. Pocula som, ze cca 6 tyzdnov pred porodom by sa malo chodit na prehliadky k lekarovi v nemocnici, v ktorej planujete rodit. Ako mam postupovat? Kde konkretne treba ist a ako to vybavit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre