Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priberanie v 22. týždni

17. jún 2020

Bože baby ja sa neznášam ja som sa tak rozožrala...Malý má vyše roka a je hrozne živý začína mu obdobie vzdoru, jeduje sa a jeď konečne zaspí ja od nervov do seba nahádžem všetko sladké čo nájdem to aj večer :( som 21+4tt a pribrala som asi 6kg :( donedávna som si hovoila že veď ,,len" 4kg som pribrala že môžem si dať ale v priebehu týždňa bum skoro plus 2kg...neviem to ovládať jednoducho keď si niečo nedám som nervózna len chodím čo by som si dala či sladké, alebo obed alebo hocičo...ja som ani po prvom všetko neschudla vtedy som pribrala skoro 18kg a to bol o 5 týždňov skôr narodený. a teraz pri výške 168cm mám už skoro 71kg :( brucho mám veľké ale ja neviem odolať. Pri malom behám, chodím na prechádzky, ale nevládzem toľko a mám aj trochu rizikové tehotenstvo. Ja neviem už čo mám robiť neviem sa kontrolovať niekedy zjem aj pol melónu no hrozné

ivangeline
17. jún 2020

Ja som mala 85kg pri pôrode, teraz 68kg 4 a pol m po pôrode. Mám 162cm..cca,.možno aj menej. A všetci, že ako dobre vyzerám. XD Možno pri 2 deťoch po pôrode budete aj vy tak dobre vyzerať s pár kg navyše. Určite ich vybehate pri nich. Ale prajem pokojné novorodeniatko!

solinkarka
17. jún 2020

Pri synovi som mala v 21tt tiež už +6kg a nakoniec z toho bolo 21kg lebo som sa doslova prežierala 😁 teraz so už dám pozor.. teraz som v 15tt a schudla som 4kg lebo mi je stále zle

krisbar
17. jún 2020

Je to v hlave. Alebo nic doma nemat sladke a na prezieranie. Vies kolko aj penazi usetris? 😂

autor
17. jún 2020

@krisbar no to sa nedá nás tu býva viac a vždy je tu niečo :D

martinka13
17. jún 2020

Čo ja by som dala za 6 kg v 21.tt 😂. Spolu +30. Teraz na 67kg pri 175 cm. Nie je to už 62, ale celkom ok

ruzovakrava
17. jún 2020

Hlavne sa kvôli staršiemu daj do kľudu, čím nervavejšia budeš ty, tým bude aj on, to určite vieš. Tiež mám doma 2r a zajtra začínam 26tt, pribrala som 9.5 kg. Nik by síce neveril že toľko ale veru na oblečení to cítim poriadne. Neobmedzujem sa, zjem na čo mám chuť ale aj výdaj mám slušný. Takže teraz mám 69.5kg a meriam 164, len aby si vedela že sú aj väčšie torpéda 😂
Radšej sa normálne najedz keď máš chuť, potom keď si nasýtiš hladinu cukru tak žravka prejde, veľa sladkostí doma nedrž ak ťa to láka a nevydržíš.

sabi1603
17. jún 2020

Ja som v 19tt a pribrala som už 6kg 🤔 tiež to neviem ovládať, zacinala som na 49kg, bojím sa kolko kg budem mat do konca tehotenstva

deti95060810
17. jún 2020

ale pri každom tehu sa priberá inak... Hádam sa tu nechceš porovnávať s každou maminkou, keď aj tak to závidí os všetkého možného aj nemožného...
Si v polovici tehu a pribrala si 6 kg? Nie je to ešte také hrozné...

neviemodpoved
17. jún 2020

Klidek😁mam 170cm ja som mala stale okolo 60kg spoznala som manzela a za rok som pribrala na 80.. Zevraj stastny ludia priberaju, potom som otehotnela a teraz po porode mam 100... Nosim muzove teplaky a on mi spieva pesnicku z madagaskaru ked ide moto moto z vody... Neviem ako to je po slovensky ale po madarsky to je.. To je dobre ked je velka to je dobre ked je dundy 😅 najprv som si aj poplakala ale aspon si mam kam polozit dcerku.. A muz sa nemusi bat lahnut namna urcite ho kostou nebodnem.. Milujem jedlo a ked moj muz ma rad moju tlstu prdel a popraskane brucho lebo vyzeram ako zena (zevraj predtym som bola chrt) daktorim muzom sa paci typ zeny venusa 😂😂😂 dufam ze ti to zdvihlo naladu alebo aspon potesilo ze niesi na tom az tak zle ako ja 😉 pekny den 😊

ivanka12311
18. jún 2020

Ja som pri obidvoch deťoch pribrala 20kg😃 nedalo sa to ovládať.Po druhom som z pôrodnice odchádzala zo 100😪 už viem ako sa cíti vorvaň na súši🤣

ivika99
18. jún 2020

Ako to máte podľa mňa super, ja som len na začiatku som 13tt a už som pribrala 2,5 podľa mňa kila vôbec nerieste. 🤔Chuti ti jest? Papaaj🙃potom to všetko zhodis hlavne si nič neodriekaj. Ja jem co mi chuti ci je pol noc, či je rano

agatky
22. jún 2020

Ako ste pribrali pri dvojickach? Som v 21tt a mam +13kg🤦‍♀️ neviem ci je to vela alebo akurat

fanyke
9. aug 2020

ak ťa to ukludni ja som 20tt +4 a mám plus 8kg 😂🤣vyzerám jak velryba a to mam pred sebou ešte polovicu😁😁😁Pred tehotenstvom 52, paráda 🤣