Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priberanie v tehotenstve

veselavrba
8. jún 2012

Ahojte ako ste to mali s priberanim v tehotenstve?Ja som v zaciatocnom stadiu stvrteho mesiaca a este som nic nepribrala skore schudla 7kg.Je to normalne?Kedy zacnem asi priberat?A kolko ste pribrali do konca tehotenstva?Mavam kyselinu po kazdomjedle aj piti ale snazim sa jest casto tak 5krat denne v malym davkach.Len stale citim ze mi je zle.Nepijem vela co tiez nieje dobre ale proste sa mi neziada pit,aj ked sa donutim.Mali ste podobne problemy ako ja?Dakujem za vsetky odpovede.

jarmila82
14. apr 2013

No baby tak ja pri prvom synovi som pribrala 9 kg,to bolo pred 10 r.a teraz som 13´plus 2 a uz mam take brusko ako predtým na zaciatku 5 mesiaca.ved aha...

lucymk
15. apr 2013

@dajdarax asi je to tak.neda sa to ovplivnit.ja som si dala zaväzok,ze do dalsej poradne co ma caka v maji tak ze to budu max 2kg,ale zas nechapem dnes rano som sa postavila na vahu a mam za tyzden uz +800g. a to ma cakaju este 3tyzdne ☹

nina8888
16. apr 2013

fu ja som v 15 tyzdni a pred tehu som mala 61kg na po nevolnostiach a tak som schudla 2 kg a teraz mam 60 kg...tak ale myslim že to pojde hore ..

nina8888
16. apr 2013

@jarmila82 ja som v 15 a nemam vobec nic neni vidno .. ale cakam prve 🙂

retiazka36
19. apr 2013

Ahojte mamicky 🙂 som prvorodicka a mam taky problem za jeden mesiac som pribrala 10kg ale nohi ruky mam chude a to som mozno len 28-29tt ale minule mesiace som pribrala len po 2-3kg az teras to tak huplo 😀. Pred otehotnenim som vazila 55kg teras mam 75kg bojim sa ze to nezhodim po tehotenstve a to este nieje koniec tehu. Bola by som rada a pocula ine mamicky ktore maly ten isti problem dakujem

barbishkamiracle
21. apr 2013

Ahojte tehulky.
Mam pre vas pozvanku na slvelu prednasku s vyzivovou poradkynou - Zdrava vyziva a pitny rezim pocas tehotenstva.
Budem sa tesit aj na vase pripadne otazky a rada ich zodpoviem 🙂.

tatiana258
25. apr 2013

mne povedala moja obvpdna doktorka ze to moze byt aj v genoch lebo ked som sa narodila ja tak som mala vysse 4kil a moj manzel tiez tak ze si nemam robit tazku hlavu ze to neni az take strasne tak uz to berem normalne ale teraz ma pre zmenu poslal na cukrovku lebo ze sa mu zda ze mam nizky cukor uz ma ide porazir

ivanashaggy
4. aug 2013

@darka2001 vieš, čo sa hovorí, že keď páli záha, tak Tvoje bábätko má vlásky na hlavičke 😲

stanka555
7. júl 2014

Ahojte tak ja som v 27tt a uz som nabrala 11 kg :/ tiez mi to nieje uplne jedno . Do otehotnenia som dost sportovala: beh, korcule , bicykel .. proste ma to bavilo a aj prospievalo 🙂 No ako som otehotnela len sedim a kysnem 🙂 A hoci sa neprejedam vaha ide nezastavytelne hore, co ma desi :( .. Ale tesi ma, ked si precitam ako pisete ,ze hned po porode ide cca 10 kg dolu 🙂 tak budem verit ze aj u mna to takto pojde ;) pekny dniik 🙂

ema1990
15. máj 2018

Sice uz je to starsia tema,no ja som v 35tt a pribrala som 18kg.Asi do piateho mesiaca som mala +5kg,to ostatne naskocilo uz v tych vyssich mesiacoch.A to sa neprejedam,akurat sa pravidelne stravujem a viac vpdy pijem.Pred tehotenstvom som jedavala aj len 2x za den a mala som vela pohybu.Teraz sa toho moc uz nenahybem,s tym bruskom ani na korcule,ani behat,ani na kona.Ani nenachodim kilometre,kedze bolia klby a krize.Tak po porode uz len nastartovat kocik a fiju von 🙂

zd77
20. nov 2020

@veselavrba závisí to od vašej východzej váhy. S vyšším bmi menej priberajú ako s nižším. Ja osobne patrím k ženám s vyšším bmi a od začiatku tehu som schudla aj bez zvracania 6kg, teraz som v 24. TT a ešte nepriberám. Telo má dosť energie v zásobe aj bez priberania,aby šlo všetko ako má.