Pribrala som 6kg za 3 týždne. Je to normálne?

mien
15. feb 2008

ahojte všetky tehuľky, neviem, možno už taáto téma existuje pod iným názvom, ale nechcela som písať na tému - priberanie počas tehotenstva, bola som aj v tej téme, ale všetky priberáte iba 1kg max 3ky. ja mám totiž taký problém, že v 21 tt som mala 64 kg a teraz už 70 a to som iba v 24 tt, strašne sa bojím, neviem od čoho to môže byť, veď nejem veľa, ato za 3 týždne plus 6 kg, počula som, že niekto priberia 5 ky za mesiac ale už v 8 mesiacei a nie v 6 mesiaci 6 kg, a ešte do konca mám 2 týždne, mala už z vás niektorá takýto problém, vedeli by ste mi poradiť čo mám robiť

cula
26. feb 2009

Ditka.....opucham,normalne si vidim ze mam napuchnute aj pery,prsty na rukach o tom ani nehovorim.Proste celkovo som taka naliata,ale dufam ze to po porode pojde aj mne tak rychlo dole ako tebe 😉

mercy
26. feb 2009

Baby, ja som pribrala päť kíl doteraz 😉 ,ale ja som nemala dôvod priberať, malý si má z čoho brať a okrem toho po väčšom množstve jedla vraciam

majoska
12. jan 2014

No, ja som pri prvom pribrala 30kil, a to som rodila predcasne v 31.tt kvoli preeklampsii......a teraz cakam druhe, som v 25.tt a uz mam 11kil hore....a to sa tiez neprejedam, kedze sa bojim........a po prvom babetku som nemohla schudnut 4roky... ☹ .........

kinluska
24. feb 2014

@mien vraj v 6 mesiaci sa priberá najviac, takže ak to nebude tak pokračovať a ani to tak nebolo doteraz, tak je to ešte OK

celasapremenim
18. mar 2014

@mien tak to si aj tak velmi pekne schudla a rychlo ....to len spevniet bude potrebne, neboj ...teraz si "leniva" lebo ti neostava energia, ale tak za rok to zase bude inak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre