Príznaky 6 až 8 dní po styku

piesocek2
12. mar 2014

Ahojte žienky...mám jednu dilemu ktorá sa mi v hlave neustále preháňa....pred mesiacom som mala mikropotrat...hneď po troch dňoch ako mi skončilo krvácanie sme mali s priateľom nechránený pohlavný styk viackrát...keďže myšlienke mať bábo sa nebránime a nechávame to na náhodu...dnes je to 6-8 dní od kedy sme boli spolu ....ovulku som mala asi pred troma dňami pretože som mala hlien a tak isto bolesť v podbrušku..no mám taký pocit ako keby som stále mala napäté podbruško a občas ma v podbrušku aj pichlo...včera večer ma začal trošku bolieť pravý prsník...dnes ráno nič a teraz poobede ma zas začal mierne bolieť prsník...plus už tretí deň mám žalúdok ako na vode...pocit na zvracanie či som hladná alebo najedená...ale dnes ráno som sa zobudila ako keby s nádchou...bolí ma hlava..krúti sa mi hlava...tak neviem či ten žalúdok nemám pripisovať k tomu...ani neviem či je možné mať príznaky už takto skoro...keďže už pred mesiacom som mala ducha na teste a nakoniec to skončilo tým mikropotratom tak sa trošku bojím a neviem či si to náhodou aj nenamýšľam...bola by som rada ak by mi niekto napísal kto mal podobnú skúsenosť alebo niekoho takého poznal...vopred ďakujem..🙂

nikus20
12. mar 2014

@piesocek2 jedine pockat na mrchu ci pride ci nie ;) mne bolo zle od 10DPO cca to cele dni tak neviem

zuzugal
12. mar 2014

a ako sa ti prejavoval ten mikropotrat?

piesocek2
autor
12. mar 2014

mrcha mi má prísť cca o 10 dní...tak sa budem snažiť vydržať to a nestresovať sa tým...🙂 ...aj keď myšlienky mi k tomu občas zaletia...🙂

betuska81
12. mar 2014

piesocek2 Bola by som rada, keby ti môžem oznámiť, že si tehotná. No ja to neviem posúdiť. Nie som odborník, no i tak si myslím že TEHOTNÁ SI! Máš typické príznaky tehotenstva. Sprav si baby test - aj viackrát, zájdi stým na gyndu, a počkaj aká bude mrcha. Ak vôbec nejaká bude 🙂 V každom prípade, držim palčeky a daj vedieť, ako to dopadlo 🙂

piesocek2
autor
12. mar 2014

@zuzugal mikropotrat som zistila následovne...ako som spomínala mala som ducha na tehotenskom teste...bolesti v podbrušku som mala už týždeň pred mrchou...mrcha mi meškala 5 dní...a to ja mám cyklus pravidelný ako švajčiarske hodinky...mrcha bola silnejšia a dlhšia...ku koncu zo mňa začali vytekať také krvavé hrudky....tak som šla radšej ku gynekológovi a ten mi mikropotrat potvrdil...odišlo to zo mňa prirodzene s mrchou čiže žiadne zákroky nemusel robiť..

piesocek2
autor
12. mar 2014

@betuska81 Ja by som tiež bola rada aby to bolo tehotenstvo...🙂 ...baby test si spravím...ale radšej s tým počkám do dňa kedy mám dostať mrchu...no pevne verím že mrška nedorazí...🙂 ..Ďakujem za optimizmus..🙂 ...dám potom vedieť..🙂

bajana
12. mar 2014

@piesocek2 nebudem ti tu pisat pozitivne spravy o tom, ze urcite si tehotne ako @betuska81, podla mna to k nicomu nevedie......ak si mala ovulku pred 3 dnami, tak je nemozne, aby si citila akekolvek priznaky tehotenstva-skus si pozriet, ako presne dochadza k oplodneniu a uhniezdovaniu ....sice sa tu najdu dievcata, ktore budu prisahat na to, ze prave ony priznaky mali, ale zase ti nepriznaju, ze podobne "priznaky" mali v kazdom cykle, kedy sa snazili...
bohuzial uz si sa sama presvedcila, ze ani testovaie pred ocakavanou MS sa nevyplaca, takze ja by som doporucovala brat kys. listovu a uzivat si jari...pretoze nic ine len cakat do MS ti neostava...
drzim palce

piesocek2
autor
12. mar 2014

@bajana ja som sa na tie príznaky ani tak nesústredila...no aj priateľ mi dal do hlavy chrobáka pretože mi začal hovoriť tehuľka....a keďže ešte s niečím takým skúsenosti nemám tak som chcela vedieť či niekto nemal niečo podobné...keďže ako si napísala...test sa pred MS ani nechystám robiť a zbytočne sa stresovať...🙂 ...ale taký chrobáčik tam v hlave je...hlavne po tom čo sa mi stalo pred mesiacom..🙂

belllinka
12. mar 2014

@piesocek2 Spermie vydrzia v tele zeny a cakaju na vajicko tak 3 dni, cize ak si styk mala 3-5 dni pred ovulkou, no je nejaka sanca, ale aj uhniezdenie vajicka, kym vobec pride do maternice trva par dni, a az ked sa vajicko uhniezdi, zacina produkovat hormony. Cize skor nemozes mat priznaky. Podla mna si to iba namyslas. Preco ste sa nesnazili cez ovulaciu?

belllinka
12. mar 2014

@piesocek2 Tu to mas pekne ukazane. Minimalne 5 dni trva kym sa vajicko dostane do maternice, a kedze si iba 3 dni od ovulky, tak nemozes mat priznaky.
http://www.clinic24.eu/video/31/oplodnenie-a-vy...

piesocek2
autor
12. mar 2014

@belllinka cez ovuláciu som totižto už nebola doma...niesom stále doma...čiže sa nemôžeme snažiť stále...🙂 ...ale aj tak ďakujem..🙂

hviezdicka111
12. mar 2014

@piesocek2 ja som zvykla mat citlive prsia, hlavne bradavky este aj dva dni po ovu.. 🙂 sice nie kazdy cyklus...takze mozno to mas tak isto...na priznaky tehotenstva je fakt prilis skoro 🙂

piesocek2
autor
12. mar 2014

Tak si to fakt asi len namýšľam...🙂 ..radšej na to nemyslieť a užívať si slnečných dní...🙂 ...každopádne ďakujem za odpovede..🙂

piesocek2
autor
14. mar 2014

@hviezdicka111 hmm predvčerom ma chytil plný nos..vysmrkávam aj krvavé hlieny..hlavu mi z toho ide rozstreliť...tak asi žiadne tehu ..príznaky boli spojené asi s nádchou...:/ ach jo...aj pred troma týždňami som bola chorá..ale len také dva dni...tak dúfam že aj tentoraz mi to prejde tak rýchlo...:/

moznotehulka337
17. mar 2014

Ahojte chcela by som vašu radu a vaš názor  🙂 S priateľom sme mali sex cez dva plodné dni a aj ovuláciu. Už 3 mesiace neužívam antiku a priblížne pol mesiaca pred tým ako som mala sex beriem kyselinu listovú a alchemilkoví čaj. Sex sme mali bez ochrany tak som sa chcela spýtať či je možné že som tehotná? Asi 5dni po sexe som cítila bolesť v podbrušku viem asi je to dosť skoro ale mám ich stále a už sú to asi 2 týždne čo ich mám. A dnes by som mala dostať menštruáciu no nakoľko ma vaječníky bolia už asi posledný týždeň čo väčšinou ani necítim že mam dostať ms tak neviem z čoho to môže byť. Ďakujem vopred keď odpíšete váš nazor a rady 🙂 🙂

denisafono
17. mar 2014

@moznotehulka337 moj nazor je jednoznacny, tehu test ked meska ms.

moznotehulka337
17. mar 2014

@denisafono ano uz mam aj jeden kupeny len neviem kolko dni mam cakat ked mi ms meska ci staci len ked mi jeden den meska?

denisafono
17. mar 2014

@moznotehulka337 ja som si urobila tt na 4 den meskania v priebehu dna, nie z ranneho mocu a 2.ciarka bola uplne jasna. skus a uvidis.

moznotehulka337
17. mar 2014

@denisafono dobre tak skúsim a uvidím ako to dopadne. Ďakujem 🙂

janyka
17. mar 2014

@moznotehulka337 ak máš dostať ms, tak to je cca 2 týždne od ovulácie. To už je vajíčko uhniezdené. Kludne urob test. Ja by som asi nečakala. Už som vedela na 10 deň od ovulácie, že som tehotná. Veľmi sa mi prsníky ,,naliali". A na teste som už mala ducha.

radkagasparova
7. feb 2024

No

klarakohutova
3. mar 2024

Pred dvoma dňami sme pali s partnerom pohlavný styk a mala som hnedy presvytni výtok a terás má boli schrbat a pocitujem diečo v bruchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre