Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Slabé pohyby v 25tt

veronika4495
14. jan 2019

Ahojte možno je to blbosť a zbytočne panikárim ale som v 25tt a v poslednej dobe moc necítim pohyby včera som si to uvedomila že skoro nič a predtým kopal dosť silno teraz len občas nejaké zachvenie ale to ani neviem či je pohyb alebo cítim svoj pulz...Myslíte že je to normálne? na poradňu idem zajtra...hrozí že sa niečo mohlo stať aj pri styku? viem že do 12tt je tam riziko ale teraz som myslela že už ani nie...Vďaka

barboritta
14. jan 2019

@veronika4495 daj si nieco velmi sladke alebo velmi studene.malo by sa pomrvit dietatko. Ak budes mat pochybnosti radsej skoc uz dnes ku lekarovi

iveta143
14. jan 2019

urcite nieco sladke,alebo sa poriadne najedz,napi...ja som obcas tiez mala take stavy,ze obcas aj pol dna som necitila...tak som si lahla a cakala...a jedla nieco...niekedy som aj jemne poklepala po brusku...mozno ak si viacej v pohybe,tak ho uspavas...

hennyinnsbruck
14. jan 2019

@veronika4495 '' v poslednej dobe moc necitim pohyby''.. 🤔 Ked to chcem dramatizovat, tak uz si mala byt davno u lekara...!!!!!!!!

Ale chapem tvoj prispevok tak, ze babo citis pomenej. To je ok, nie kazde sa kazdy den hybe o sto sest, su aj tzv kludne, lenive dni.
Ako pisu kocky nadomnou daj si nieco sladke... Ale podla mna je vse ok😉

veronika4495
autor
14. jan 2019

teraz som v práci a chvíľami sa mi zdá že cítim také slabé chvenie len je to slabšie ako som bola zvyknutá možno to ma vystrašilo....včera nepomohlo ani poklepkanie ani jedlo ani nič asi sa mu nechcelo hádam je to v pohode 🙂

@hennyinnsbruck ja viem hlúpo som to napísala 🙂

eryka03111978
14. jan 2019

@veronika4495 tiež som mala takéto niečo pri prvom dieťati... No nakoniec bolo všetko v poriadku... Ale ak chceš byť úplne v pohode tak to povedz Dr... A mas pokoj na ultrazvuku ti to skontroluje....

whatever1
14. jan 2019

@veronika4495 ak uz vcera sa ti zdalo ze skoro ziadne pohyby necitis tak let na pohotovost. Necakaj do zajtra. Nie je pravda ze po 12 tt sa nic nemoze stat. Velmi vela zien prislo o babo v 2.aj 3tom 3trimestri. Zajtra moze byt neskoro. Malo pohybov je vzdy dovod na vysetrenie, nikto na teba nebude blbo pozerat. Skontroluju ti babo, srdiecko, prietoky ci dostava dostatok kyslika a zivin atd. Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku❤️

miirabell
14. jan 2019

@veronika4495 je uplne normalne, ze cim je vacsie dietatko, tak pohybov je menej. A nie kazdy den je babo super aktivne. Aj ja som mala dni, ked som mala pocit, ze sa drobec vobec nehybe, lebo zvycajne bol hyperaktivny den noc 🙂 vyskusaj co ti radia vyssie, nieco sladke a urcite je najbezpecnejsie povedat to lekarovi!

veronika4495
autor
14. jan 2019

ďakujem trochu ste ma ukľudnili 🙂

whatever1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iveta143
14. jan 2019

ak nic "z osvedcenych metod" nepomaha urcite by som to nepodcenovala a zasla k doktorovi...ak je vsetko tak ako ma byt aspon budes pokojnejsia,lebo stres tiez nieje dobry...

st44
14. jan 2019

Ja som pocas celeho tehu malu citila len par krat. Dva krat ked mala stikutku a potom uz ked jej bolo tesno tak ma tlacila do rebier. Ale ziadne boxovanie ani kopanie. Ona vsetko prespala. Ale to asi nie je tvoj pripad, ked si predtym citila a teraz menej, asi by som to neodkladala a isla k dr.

veronika4495
autor
14. jan 2019

no ja si myslím že som zbytočne panikárila dnes som cítila viackrát aj teraz po sladkom síce slabšie ale tak nemusí ma zas vkuse poriadne kopať 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli