Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 19. týždni a necítim pohyby

30. máj 2020

Ahojte dnes som v podstate začala dvadsiaty týždeň je to druhé tehotenstvo rodila som minulý rok a stále necítim pohyby...teda občas sa mi aj zdá jeden deň chvíľku ale zas potom ďalšie dni nič tak ja ani neviem...myslela som že pri druhom to je cítiť skôr...ja mám dosť roboty s malým aj sa dosť s ním naťahujem ani si neprídem ako tehotná ej to podľa vás normálne? prvý sa narodil v 35 týžni tak sa bojím či zas nebudem rodiť skôr niekedy mám aj taký tlak zospodu...

majamat
30. máj 2020

to kedy budes rodit, to neviem. dolezita je aj pricina predcasneho porodu.
co sa tyka pohybov,hoci v druhom tehu byvaju skor,a le myslim si, ze to nie je pravidlo. a aj kazde dieta je ine, niektore deti kopu o 106 a ine su take lenivejsie, tiez deticky viac kopu, ked si v kldue a to asi pri takom drobcovi nie si. cize sa hojda a dobre sa mu spinka.

gabrielapatrik
30. máj 2020

Ja som pri prvom cítila skôr ako pri druhom, až po 20tt som cítila a nie pravidelne. Nič sa nedeje...

delmondo
30. máj 2020

Zalezi aj kde máš placentu. Ak je vpredu, tak pohyby budeš cítiť neskor

silvika92
30. máj 2020

Ahoj ja som pri prvom tehu cítila prvé pohyby 20tt , pri druhom tehu na 17tt a teraz pri 3 tehu som prvé pohyby pociťovala úplne slabučko až od 21tt a práve som 32tt a sa tak rozbehla malá z kopancami ,že niekedy to aj zabolí😇 neboj onedlho to budeš cítiť stále viac a silnejšie 😉😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli