Som v 19. týždni tehotenstva a 2 dni necítim pohyby

pupicek22
7. jan 2008

Ahojte tehulky! Ja som babatko citila krasne kopkat,plavat,niekedy mi az brusko skakalo od 19tt a teraz posledne dva dni nic...tak som s toho taka vystresovana.Viete mi poradit prosim.A k tomu som este prvy krat grckala dnes ☹ ☹ ☹ Prosim poradte....Dakujem

martinka150
22. nov 2012

ahojte, ja som v 19 tyzdni a necitila som zatial ziadne kopance ☹ je to normalne?

luciita
27. nov 2012

ahoj martinka150 aj ja som v 19tt a zatial nic :(

ajsenz
7. dec 2012

buď rada mňa nekope ☹

anuskaaprazko
7. dec 2012

@martinka150
@luciita
@ajsenz baby kazda mate zatial cas 🙂

red_kika
7. dec 2012

@martinka150 ja som citila prve pohyby v 23tt, takze sa nic nebojte
@luciita

martinka150
21. dec 2012

Ahojte, takze uz som 24 tyzdni. Maly kopka zatial malo vacsinou cez den, vecer nejak uz nekope. Predtym vsak viac kopkal vecer. Taktiez kopec viac ked som na lavom boku. Ale predsa, nemalo by to byt uz viac kopania a castejsie? Aj stucham do brucha hlavne vecer a nic, nezobudi sa

retiazka36
30. jan 2013

@roasha
Ahojte aj to moje kope vedsinou v tej hodine okolo 19 az 20h aj vnoci ale niekedy celi den niekedy vecer tiez som nervozna ked sa neozyva moze to byt tym ked som ja najedena ze vtedy ho citit nemusim alebo sa moze menej pohibovat?

martagutu
17. apr 2013

Ahojte, čakám teraz druhé bábätko a pri prvom som v tomto mesiaci cítila už normálne silnejšie pohyby, čo teraz cítim iba slabé mrvenie niekedy. Tiež som taká z toho, že už by malo silnejšie kopať, nie?

javalla
17. apr 2013

@retiazka36 no moje prvé kopkalo väčšinou večer a takmer stále v noci, cez deň pekne spinkalo a takto to aj ostalo, od narodenia chodieva spávať až okolo 22h (to je najskôr) a popoludní si veľmi rád zdriemne a to už ide mať 7rokov !!!, druhé mi dalo v noci viac pokoja, ale teraz tiež chodí spávať dosť neskoro 😀 😀 😀

lucinka277
11. máj 2015

9ahojte baby mala by som na Vas otazku, som prvorodicka, zacala som 19. tyzden a neviem ci som asi necitila uz babatko. bolo to ako take ako ked bije cloveku srdce ked som si polozila ruku na brucho. podla vas mohlo to byt uz babo?

zuzanka3381
13. máj 2015

@lucinka277 ahoj, to si mohla cítiť svoje srdiečko, také ozvi. Myslím, že nie je možné cítiť srdiečko bábätka. 🙂
Mala by si cítiť, tak bublinky v brušku, alebo motýliky, alebo ako by som ti vysvetlila.
ja som na konci 19.tt začala cítiť prvé mrvenie malej

lucinka277
14. máj 2015

@zuzanka3381 dakujem za informaciu tak budem cakat na pohyby a gratulujem k dievcatku 🙂

zuzanka3381
14. máj 2015

@lucinka277 ďakujem, aj tebe všetko dobré, nech ste obaja zdravučkí 🙂
a neboj, keď to budú pohyby, to neprehliadneš, je to nádherný pocit. A inak všade píšu, že prvorodičky cítia pohyby až po 20.tt. Ale nemusí to byť pravda, ja som cítila už na konci 19.tt.

lucinka277
15. máj 2015

@zuzanka3381 dakujem a podobne aj vam prajem
😉

luciaros
31. júl 2015
maduke
7. dec 2016

Ahojte,ja som tiez prvorodicka a myslim ze som tiez uz zacitila pohyby svojho drobceka na konci 19. tyzdna....vacsinou tiez nadranom alebo vo vecernyych hodinach, ale sem tam aj pocas dna aj ked velmi malicko....

daddem12
1. sep 2021

@pupicek22 aj ja som v anglicku

daddem12
1. sep 2021

Ahojte som na sk na dovolenke a mam bolesti krizov a bolesti pri moceni som 19tt +4dni mali ste to niektora

emalka
1. sep 2021

@daddem12 Ahoj, toto je 13 rokov stare vlakno 🙂 Napis na stenu, dostanes odpoved rychlejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre