Špinenie v 2.trimestri. Čo si mám o tom myslieť?

tigri
13. nov 2006

Ahojte tehulky! Stavalo sa vam, ze ste trochu spinili aj v 2.trimestri? Mne sa to parkrat stalo v 1.trimestri, este v 13tt ma doktorka vysetrila, vsetko bolo v poriadku, aj kultivacia a teraz koncom 14tt sa mi to opat objavilo. Je to uplne slabulinke, ale aj tak neviem, co si mam o tom mysliet. Prosim poradte, myslela som si, ze sa to stava len pocas prvych 3 mesiacov, takze ma to trochu zaskocilo ☹

fatimuska
16. dec 2009

ahojte...som v 16tt...a ráno som si našla také hnedo-červené na toaleťáku...hned som si dala vložku...ale za 5 hodín ani kvapka ničoho....

katka143
18. apr 2012

Ahojte vie niekto poradiť čo robiť ak mam placentu nízko položenu ako by mala byť?Som v 21tt a dosť ma to znepokojuje. ☹

zlatelevizeedna
18. apr 2012

@katka143 Neboj, ve 21tt je to normální uložení placenty a v drtivé většině případů se do porodu s tím, jak ti poroste děloha, posune nahoru. Taky jsem ji měla níž a špinila, skončila jsem v nemocnici, kde mi to zjistili. Teď už se mi vysunula výš.

sara328
8. máj 2014

Dobry den..Mam jednu otazku...som na konci 4 mesiaca a dneska ako som bola na wc tak som troska ale len troska spinila to bolo take ja neviem ozaj len slabucke ale na nohavickach som nemala nic a brusko ma boli od zaciatku tehotenstva..doktor mi povedal ze je vsetko v poriadku a aj placentu mam vysoko!!!pred tyzdnom som bola na ultrazvuku tak bolo vsetko v poriadku aj srdiecko bilo...neviem ci sa mam obavat..

janka1989ya
28. máj 2014

@sara328 pokiaľ bolo všetko s bábätkom v poriadku tak sa nemáš čoho báť ,ale pre istotu by som zašla k lekárovi nech Ťa pozrie a aj bábätko ,či je všetko v poriadku.
Ja som mala v 1 trimestri špinenie ,a aj teraz v 2 trimestri akurát mám nižšie placentu ,ale inak po včerajšej kontrole je všetko v poriadku čo som šťastná 😉 hlavne si dávaj pozor šetri sa ,a mne zakázali p.styk tým ,že mám placentu nižšie ,ale čo by sme pre maličké neurobili 😉

sara328
29. máj 2014

@janka1989ya ahoj bola som u lekara vsetko je v poriadku...Aj ja som mala placentu velmi nizko ale uz je vsetko ako ma byt...Aj mne zakazal p.styk..Tak sa setrim oddychujem :D

keesy
30. máj 2014

@tigri ahoj, ja som akurát dnes prišla domov z nemocnice práve kôli špineniu, poradila by som sa s obvodným lekárom poprípade šla rovno na gyn.pohotovosť

tigri
autor
30. máj 2014

@keesy Ahoj, moj prispevok bol z roku 2006, dcerka uz ma 7 rokov a aj pribudli dalsie 2 deticky 😀 Prajem vsetko dobre!!!

celasapremenim
31. máj 2014

🙂)))) aspon to vidis 🙂)))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre