Svadba v 5. mesiaci

mixa89
26. jan 2016

Ahojte :D chcem sa spytat ci je tu niekto kto sa vydaval okolo 5. mesiaca tehotenstva. Bolo vám velmi vidno brucho? 😖

6mia6
26. jan 2016

ja a nebolo, len kvoli prsiam som si musela vymenit polnocne saty :D

tinqua
26. jan 2016

ja som sa vydávala v 17. tt ...a musela som vymeniť pôvodne zajednané šaty za iné...ale v tých mi nebolo nič poznať a to bol korzet...

mixa89
autor
26. jan 2016

ahoj, dakujem :D vies lebo neviem na ake saty sa zamerat ci na normalne ci tehotenske ..som na konci 2.mesiaca .svadnu chceme v aprili

mirreckall
26. jan 2016

ja som sa vydavala v 15 tt., klasicke korzetove saty, brusko vidno nebolo, mala som tie, co som si vybrala 🙂

mixa89
autor
26. jan 2016

ja budem v 20.tt tak neviem som zvedava

tinqua
26. jan 2016

@mixa89 záleží ako budeš priberať...ale v 20 tt to už asi vidno bude, nemusíš zrovna materské len do korzetu by som už asi nešla...

mixa89
autor
26. jan 2016

@tinqua ano pozerala som teraz vela na nete ,skor take co sukna ide uz od prs .. :
🙂

aknelka85
26. jan 2016

Ahoj. Ja v 6. mesiaci a brusko mi vtedy akurat zacalo vykukat 🙂 saty som mala jednoduche, padaveho strihu. Nesnazila som sa ho maskovat. 😉

mixa89
autor
26. jan 2016

Ahoj ved ani ja ho nechcem maskovat 🙂 len nechcem mat nejake neforemne saty 😀

aknelka85
26. jan 2016

@mixa89 neboj, v salonoch ich maju vela, poskusas a uvidis 🙂 ak mozem poradit, vyber si pohodlne a nie vela vrstiev, urcite ti bude teplo 😉 inak, ja som si nakoniec kupila v butiku - spolocenske biele, jednoduche a za super cenu 🙂

ukulela
26. jan 2016

@mixa89 mne v 5tom uz brucho vyhuplo. ak by si ho este nemala velke, napriek tomyu by som nesla do korzetovych ... tehotenske nemusia byt neforemne (teda okrem tych, co si dala chuda aneta parizkova :( ... klasicke . pod prsiami strihnute - a ci uz volne spustene, alebo aj jemne napasovane, ktore pekne brusko zvyraznia, to si vyberies. kamoska sa vydavala a mala saty pekne, sili jej na mieru, brucko neskryvala a pekne to vyzeralo.
mne sa pacia tieto: https://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www....
https://www.google.sk/imgres?imgurl=https://sta...

veonka
26. jan 2016

ja som sa tiež vydávala v piatom a šaty ktoré som si kúpila v druhom-treťom mesiaci som stihla ltt, ešte centimeter a idem v teplákoch 🙂 ... bruško už bolo vidieť decentne, ale závisí samozrejme aj od strihu šiat ktorý si zvolíš, ja som mala také princeznovské, korzet a sukňa bohatá tylová široká so spodnicou, takže tá sukňa to tak zjemnila. Pri padavých šatách užšieho strihu je bruško asi vidieť výraznejšie. Neboj sa, bruško si aj tak každý všimne, 🙂 a čo, nie si ani prvá ani posledná, ktorá sa vydávala tehotná. 😀

zdena12345
27. jan 2016

ja som sa nevydávala ale o velkosti bruska. pri prvom sa mi teprva v 4-5 zacinalo robit aj to som sa musel aprehybat aby ho ostatni videli🙂 pri druhom som bola uz v 3 riadna gula asi ako pri prvom v tom 5-6. a to celkovo kazda zena ma ine. poznam viacere co mali pred porodom velmi decentne brusko a niektore sa do dvery nezmestili (aj ja) dokonca jedna bola taka ze v 8 ked si dala mikinu nebolo na nej nic vidiet🙂

qidko
27. jan 2016

@mixa89 Keby som sa bola ja vydavala v 5m.tak to bi kazdy videl bola som ako "tank" HA-HA ja viem ze kazda nevesta chce bit pekna v ten den ale nevadilo bi mi kedy brusko bolo vidiet

lulistek
27. jan 2016

V 5.mesiaci nie je velmi vidno brusko, ale u kazdej zeny je to ine. Hlavne aby si sa dobre citila fyzicky na svadbu.

marinnah
27. jan 2016

ja som sa vydávala v polovici 5 mesiaca a nemala som vôbec žiadne brucho, je ale pravda že deň po svadbe mi uplne vystrelilo :o))) to bola taká moja dohoda sa malým že sa nechcem vydávať s bruchom a ono to vyšlo :o))))))

mirkaaa80
27. jan 2016

@mixa89 ahoj, ja som rodila 20.8. a svadbu sme mali 17.4. Mne teda brusko uz bolo vidno, ale zase mne bolo vidno uz v 9.tt. Mala som este "normalne " saty, pod prsiami strihane a pltom do "acka", ale pani v salone mi tam musela vsivat uz kus latky aby som icb zapla. A keby sme mali svadbu k 1-2 tyzdne neskor, veru ich uz nedam. Skusala som si aj tehotenske, ale tie sa mi zdali ze su uz naozaj na velke brusko, bola som v nich jak keby som mala o 20 kil viac! Ale zase v dnesnej dobe uz je uplne normalne takmer vsetko, takze aj je vidiet brusko, no a co?

ladyanne
27. jan 2016

ma nie, ale kamarátka mala dvojčatá au nej to bolo dosť vidieť.

luciahaluskova
27. jan 2016

Ja v 4 mesiaci a bruško nebolo žiadne len minimálne 🙂

gabika_tkacikova
27. jan 2016

ja som v 5.mesiaci nemala takmer ziadne brucho, vyzerala som len dobre napapana 🙂 ale ja som vysoka a na vysokych zenach sa často stava ze dlho nevidiet brusko

takatakasom
27. jan 2016

Aj ja som sa vydavala v 5om mesiaci. Syn sa mi narodil 20.7 a svadbu sme mali 31.3. Som chuda a mala som relativne male brucho pocas celého tehotenstva, ale v 5 mesiaci som si musela nakoniec vybrat saty strihane pod prsiami. Mohla som mat aj normalne saty, ale nebolo by to pekne.
Pekne padave saty - aby si si nepripadala ako torta🙂)

mixa89
autor
27. jan 2016

Dakujem vam všetkym co ste poskytli svoje skusenosti, cenim si to 😎

mixa89
autor
27. jan 2016

@ukulela nevies kde sa nachadza ten svadobny salon Fany?

katrin21
27. jan 2016

@mixa89 vacsina zien uz v 5 mesiaci ma mensie a niektore aj dost velke brusko, takze to je veeelmi individualne... ale vacsina uz v piatom mesiaci take to mensie brusko ma...
a v 20tt, fuu, tak to uz ano, podla mna uz brusko mat budes...

katrin21
27. jan 2016

tu je moj 20tt.. a to som predtym bola uplne chuducka a brusko som mala skor mensie oproti inym babam, co sme tu v skupine a sme rovnako tehotne.. takze pocitaj mozno minimalne s takymto..
https://www.modrykonik.sk/blog/katrin21/album/n...

lynn333
27. jan 2016

@mixa89 ahoj,tak ja som fotila svadby a nevesticky v ocakavani mali rozne poziadavky.Jedna tehotenstvo podciarkla a ina nechcela,aby to bolo vidiet na fotkach.Zo spravneho uhlu nevidno absolutne nic.Hlavne si ten den uzi!Drzim prsty 😊

chilli21
27. jan 2016

ja sa idem vydavat v 7 mesiaci 😀 a ze mi bude vidiet brusko neriesim, tak ci tak vedia vsetci co tam budu, ze som tehotna, tak naco to skryvat. Vyberam si tehotenske saty, este presne neviem ktore, ale nieco z tohto http://www.tiffanyrose.com/maternity/clothes/we...

ukulela
27. jan 2016

@mixa89 pisu, ze BA, kukam, ze si z presova :(
ono ale co mam kamosky, tak viacere si dali saty sit - akpoznas sikovnu a nie drahu krajcirku, tak ta to aj s latkou pomaly vyjde lacnejsie, ako pozicanie za stovky 🙂
kazdopadne ti zelam, aby si si nasla tie najkrajsie saty a svadbu si uzila 🙂

andrejqqqa
27. jan 2016

Ja som sa vydávala v 16 tt a mAla som korzetove. ...bruško rastie dole nemáš ho ešte veľké ani v 20tt tak podľa mňa kľudne aj korzetove čo majú korzet do pása a potom veľká princeznovska sukňa a nebude vidno nič 🙂

spuntikmathiasko
27. jan 2016

@mixa89 ja som sa v 25 tyzdni a bolo mi vidno brusko a bola som nan hrda, ved sme si ho urobili z lasky. Saty som nemala korzetove a este tyzden pred svadbou som bola u krajcirky. Davala som si sit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre