Zháňam tehotenskú bundu

slamka555
4. sep 2017

Ahojte baby 🙂 Zhanam tehotensku bundu 🙂 Neviem, ci je to vhodne davat tu do foora :D Ale nikde sa tu nemozem knej dopatrat a urcite sa tu najde nejaka baba ktorej taka lezi v skrini a rada by ju predala ;) Kukala som aj Bonprix ale tam su cez 50 eur a tolko zanu nedaam :/ Alebo ste si kupovali klasicke bundy len o par cisel vacsie ? 🙂 Ja by som chcela taku jesennu parku alebo nieco take 🙂 Tak ak mate podobnu poslite spravu budem rada dakujem 🙂 pekny den

elizita
4. sep 2017

@slamka555 ahoj, ja mam jednu v bazare, taku pod zadok

slamka555
autor
4. sep 2017

@elizita tu na MK ? 🙂 posles mi link do spravy ? 🙂 Dakujem moc

slamka555
autor
4. sep 2017

Dodam , ze velkost bundy potrebujem asi tak L 🙂 ;)

naty_s
4. sep 2017

@slamka555 ja som si prave teraz kupovala parku z H&M. Maju cierne a vojensky zelene. Som v 7.mesiaci (zaciatok) a brucho mi tam vojde urcite este aj v novembri☺. A na jar stiahnem snurky a budem pouzivat ako netehotensku. Takto mam aj zimnu parku z new yorkera. Cena tej novej bola 40 €. Bezne nosim L, teraz som si kupila XL a vyzera to dobre☺

mayami
4. sep 2017

Ja som si práve včera kúpila v tescu, takú klasickú bundu, väčšie číslo a pevne dúfam že sa do nej popracem aj v novembri. Už mi začínalo lepiť, že nemám čo na seba keď sa schladí 😁.

elizita
4. sep 2017

@slamka555 domto ti asi nepomozem

isabellaa
6. sep 2017

@naty_s ahoj, mohla by si dať foto?

naty_s
6. sep 2017

@isabellaa ahoj. Toto je linka na ich stranku. Ja mam ciernu. Pridam aj moju fotku, ako to vyzera realne. Len musim pockat na muza, nech ma odfoti. Selfie vyzera katastrofalne, kedze oproti vsetkym zrkadlam mame okna😉. http://m2.hm.com/m/sk_sk/productpage.0393447010...

isabellaa
6. sep 2017

@naty_s takze ty máš este jednu zimnu, však? Táto skôr na jesen? Ďakujem

naty_s
6. sep 2017

@isabellaa tato je na jesen. Je to ale podsita bunda. Tu pod Tatrami uz mame celkom zimu a zatial pod nu nosim len tricko a som v pohode. Na zimu mam rovnaky styl, len hrubu. Tu som ale kupovala par rokov dozadu v newyorker. Vyuzivala som ju aj ako nosicsku bundu potom. A nasledujucu zimu som ju nosila uz ako obycajnu. Kazdopadne, nech uz kupis kdekolvek, ten "parka"styl je velmi vdacny pre baby s bruskom a aj bez ☺

naty_s
6. sep 2017

@isabellaa taketo podsitie tam je

isabellaa
6. sep 2017

Si zlatá, ďakujem😘

naty_s
6. sep 2017

@isabellaa nech sa paci 😉

isabellaa
6. sep 2017

@naty_s Fakt dobre vyzerá, aj vy dvaja s drobcom v nej;). Pôjdem pozrieť do hm.

naty_s
6. sep 2017

@isabellaa dakujem ☺. Tak drzim palce, nech najdes co hladas 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre