Tehotenské nevoľnosti v 23. týždni tehotenstva. Mali ste aj vy?

tucniacik
15. máj 2009

ahojte, som v 23 tt a pred par dnami mi zacalo znova byvat " na grc" ako v prom trimestre... nie je to cely den a nie kazdy den, ale ked uz, tak par krat do dna mam taky pocit ze sa uz-uz povraciam a trva do aj 2 hodiny... potom to uplne prejde... v prom tehu mi to skocnilo v 13tt a odvtedy nic... teraz mi tiez bolo zle do 12-13tt ale preco je mi zase teraz na grc, nechapem..aj som rovnako unavena, spava, ako v tom prvom trimesteri... mate aj vy obcas taketo dni kedy je vam ako keby znova zle aj ked ste za prvym trimestrom???

evitaduvi
17. máj 2009

Ahoj tucniacik, aj mne sa to stáva, naposledy keď som bola v poradni, neviem presne ktorý týždeň to bol (teraz som 28tt/ povedala som Dr., že mi je asi týždeň tak, ako na začiatku tehu, zle, nemám na nič chuť, napína ma na vracanie, ... povedala mi, že ak to bude dlhšie, že mám prísť, zoberie mi krv, poradňu mám 19.5.09, ale nemám pocit, že je to také hrozné, všetko mi síce stále smrdí, ale dá sa to vydržať. Hovorím si, že snáď to bude tým, že to bude dievčatko.

bibi78
17. máj 2009

Evitaduvi, ja som si tiez myslela, ze to bude dievcatko, lebo mi byvalo priserne. Sice som nevracala, ale citila som sa tak na vracanie, ze som nedokazala robit nic, okrem lezania, najma popoludni a vecer. Takze aj u chlapcov byvaju taketo stavy.
Tucniacik, ja sice nemam az taketo stavy ako v 1. trimestri, mne to trvalo asi do 15-16 tt, ale obcas citim ten podobny pocit, ktory - nastastie - zatial - trva iba velmi kratko... Ale je mozne, ze sa Ti obcas nevolnosti vratia, ale nemali by byt pravidelne, ani take silne... Ale kazde tehotenstvo je ine... najlepsie Ti poradi Tvoja doktorka.

petra1985
18. máj 2009

mne zacalo byt zle od 4 mesiaca... asi je to normalne.. 🙂

vejinka
18. máj 2009

ahojte dievcata mne byvalo zle takmer stale od 6tt do 26tt vracala som vsetko mi smrdelo az do porodu napinalo ma pri jedle..proste des a mam chlapca 😉

pink_lady
18. máj 2009

mne smrdi stale vsetko 😝 vracat sice nevracam ale byva mi tiez zle...aj ked uz to neni taka intenzita ako predtym a nevraciam /radsej si zaklopem/...a bude to vraj chlapček, takže... 😅

nika251
18. máj 2009

Ahoj. Tucniacik- ja som mala to iste. Zle mi byvalo asi do 15tt, potom to preslo a znovu zacalo asi v 26tt. Myslim, ze to je tym, ze malicke sa vysunulo vyssie a viac ti tlaci na organy hlavne po tom co sa najees a napijes. Skus jedavat menej a castejsie. Mne pomohlo par dni jest hlavne zeleninu, ovocie a plus ist dobre na wc 😀 . Musis to chvilu vydrzat. A mozno ti pomoze aj ked sa trosku zmeni pocasie. Drzim palce 😉

bershka
18. máj 2009

ja som prestala vracat dva tyzdne pred porodom 😉 a to som blila kazdy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre