Tehotenstvo a teplota. Čo mi pomôže?

lenka138
24. okt 2008

možno tu už aj taká téma je, tak ak hej tak sa ospravedlňjem za novú, ale potrebovala by som vedieť pri akej teplote už treba použiť tabletky na zrážanie teploty. Mám dosť silnú nádchu a trochu ma škriabe v hrdle, ale zatiaľ som mala len 37,2 a viem, že to ešte netreba zrážať. A čo je najlepšie? Panadol? Som v 18tt.
Ďakujem

vladimira1
24. okt 2008

lenka paralen by si nemala brat v ziadnom pripade skor ako ked budes mat viac ako 38C....mala som anginu, lekarka mi tvridla ze musim vydrzat co najdlhsie, teplota nie je zla, je to priznak ze v tele sa nieco deje, telo bojuje s chorobou, je zbytocne a nebezpecne zrazat teplotu pod 38 C , inak radim obycajny paralen, aj to len po 1/2
info najdes v rubrikach tehotenstvo a choroby a pod........je tu toho dost 🙂

vladimira1
24. okt 2008

teplotu velmi dobre zraza voda s citronovou stavou.....

ajabaja
24. okt 2008

ahojte
ja sapravezotavujem z malej teploty, ale velkej nadchy a bolesti hrdla. ide to pomalsie ako normaline - neberiem chemiu 😉 , ale da sa.
pouzivala som anginal na mandle, vincentka sprej do nosa a hektolitre citronovomedoveho caju

ajabaja
24. okt 2008

este ma napadlo, paralen je udajne ok. ale, poda moznosti, menej ako bezne. ja som za sest dni zjedla asi 5 ks. prevazne na noc, aby som si oddychla.

lucinka1104
24. okt 2008

admin ti temu zablokuje asi je tu podobná...
každopádne paralen pri teplote 38 ja som mala celé tehu 37,3 😉
na nádchu baby jednoznačne vypláchnuť nos slanou morskou vodou teda solou 😀 😀 😀

lucinka1104
24. okt 2008

teplotu zráža ananasový kompót zaručene zabere a na hrdlo džúz z čierneho ríbezlia 😉 😉

gabii83
24. okt 2008

ahojte
ajabaja - teraz som to pytala akurat od bystricaniek co s bolestami hrdla, lebo aj mne zacal boliet, co moze tehotna, PROPOLKI - na prirodnej baze, na cmulanie a propolis obsahuje. ze vraj je to dobre, moj prpolki je uz na ceste. len aby to horsie nebolo, prajem to aj vam. ahojte, pite cajicek s medom 😉

gabii83
24. okt 2008

skoda ze neznasam ananas, ale ked budem mat teplotu dam si, 😖 radsej ako tabletky, dobry typ lucinka dakujem. a to aj doma mame

lenka138
autor
24. okt 2008

Ďakujem vám ste zlaté. Ak by bolo zle skúsim aj ja ten ananás. Pokiaľ to bude možné, tak si určite tabletky dávať nebudem.

lucinka1104
24. okt 2008

mne z tých propoliek bolo zle ja si prvorade vyklokcem hrdlo tou morskou soľou je to zázrak pomáha na všetko a pijem tendžús a šípkový čak, teda pila som 😀 , ten ananás naozaj pomáha 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre