Tlak v konečníku v 26. týždni

snehuuulienka
20. mar 2018

Ahojte,mali ste niektorá tlaky v konecniku v 26 tt??dakujem

magdamagda112
20. mar 2018

Ahoj, ja uz v 18tom, zevraj je to mozne, treba si davat magnezium 3xdenne, davas si? a povedz o tom urcite na poradni

snehuuulienka
autor
20. mar 2018

@magdamagda112 beriem 3x2 tbl

monika12486
21. mar 2018

Ja som to mavala tiez, a ja uz v prvom trimestri a v podstate skoro cele tehu. Moze to byt aj zlata zila.

magdamagda112
21. mar 2018

@monika12486 presne aj ja mam pocit, ze to moze byt zlata zila, aj ked mi nejde krv ano nic “nevylieza”, ale mam take bolesti konecnika zvnutra. Tak mi sr. odporucila aj Lactulosu sirup na zjemnenie stolice, nech netlacim🤷‍♀️

snehuuulienka
autor
21. mar 2018

Aj u mňa to má súvis so stolicou dievčatá,už som si to odsledovala...

monika12486
21. mar 2018

@magdamagda112 je to mozne, ale tak predsa su v tele zmeny, maternica rastie, tak moze tlacit. Ale hovorim, skoro cele tehu som to mala, ale ja mam aj roky zlatu zilu, mozno to malo suvis. Ale urcite spomen doktorovi, lebo tlak na konecnik byva aj ked sa spusta porod.

ancovicka3
24. mar 2018

Som v 25tt a mna konecnik boli tym ze neustale babatko bucha alebo kopka presne do jedneho miesta ..akoby do konecnika zvnutra. Pred dvima tyzdnami sa to este dalo, ale uz mi to zacina byt poriadne neprijemne 😐

snehuuulienka
autor
24. mar 2018

@ancovicka3 u mňa to našťastie prešlo,ale není to nič príjemné...ja keď viac pochodím k dr napr.,keď idem... vtedy väčšinou cítim tie tlaky,mne teraz kope tretí den do močového mechúra,a tam to není o nič prijemnejsie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre