U koho rodiť v GA ?

angi07
31. aug 2019

ja viem januar je este daleko ale potrebujem poradit ... u koho rodit v GA? moj gynekolog je zo sale a on nie je porodnikom .1 som rodila v GA ale vtedajsi moj gyndos uz je v dochodku. pocula som ze je tu jedna dobra doktorka len meno jej neviem...okrem primara prosim s kym a ake mate skusenosti? dakujem

abbey1
31. aug 2019

Hlavne nie u toho, kto je zodpovedný za posledné tragické úmrtie drobčeka. :(

janickacrazy
31. aug 2019

@angi07 ako išla by som rodiť úplne niekde inde, lebo aj ked si zazmluvníš svojho pôrodníka, náhodou ťa to chytí v noci alebo ked bude odcestovaný, tak príde niekto iný namiesto neho a si v keli, ja by som neriskovala

angi07
autor
31. aug 2019

@janickacrazy no tak to bude na 99% cisarsky nakolko aj prve bolo takze to by bolo planovane...u primara nechcem toho poznam a nie.1 som mala cisarsky aj s Janicekom vlatne on tam bol tiez alebo tusim ta doki sa vola Babišova kt.mi odporucili este len nie som si ista

domisha02
31. aug 2019

Ja som rodila teraz v apríli a katastrofa.. určite by som radšej na tvojom mieste zvážila radšej ísť niekam inam .

angi07
autor
31. aug 2019

@domisha02 u koho ak smiem vediet? ja neviem ja som celkovo bola spokojna tam v GA je pravda tiez ze ten moj gynekolg vtedajsi bol velmi pozirny a dokladny aj sestricky okrem jednej a okrem tych sanitariek ale dalo sa... alebo ak inde tak kde???

zuzana92521
31. aug 2019

Ja som rodila teraz v júli a rodila som u dr. Joma, perfektne ma odrodil a nenechal ma dlho trápiť sa. Takže nie každý je tam zlý doktor, a teraz hlavne si budú dávať pozor aby sa nic také už nestalo. A to som tam rodila trikrát.

adkoalauri
31. aug 2019

@angi07 ja som prveho syna rodila v Ga-zajednany mlady lekar,akutny cisarsky,nechali ma dlho sa trapit a vobec som sa neotvarala,synovi odchadzali srdcove ozvy- netrebalo vela,ze sme tam "nezostali",a druheho som isla do NR s epi a ten porod si neviem vynachvalit.Pritom som nikoho nepoznala a nemala som zazmluvneneho lekara.

bucko555
31. aug 2019

Všade sa môže stať zle či je to Galanta, Nitra, Trnava a neviem aké mesto ja som rodila v ga pred tromi rokmi a všetko bolo úplne v pohode super a rodil má tuším doktor Sisak

milka20
31. aug 2019

Ja som rodila v Ga skoro pred 3r mala som sekciu. Nemôžem sa sťažovať všetko v pohode. Bola som primarova pacientka ale viem že nie každému sadne.

monikangel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikangel
8. okt 2019

Porod v Galante mozno ano, nakolko ako porodnica ma dobre hodnotenia a chodia tam rodit aj pacientky mojej vseobecnej Dr. z Bratislavy, ale hospitalizaciu pri probleme pocas tehotenstva by som Galantu nevolila, nikdy, z vlastnej skusenosti, kedze vdaka ne/-starostlivosti gynekologov v Ga nemocnici sme o prve babatko prisli. Po 6 rokoch snazenia sa... Sestricky v Ga nemocnici chvalim, su fakt zlate aj strava bola taka domaca, tu nemam co vytknut.

mukiii007
15. okt 2019

Babišová - ja som u nej rodila sekciou pred 10 rokmi, chcem aj teraz

angi07
autor
15. okt 2019

@mukiii007 nad nou rozmyslam aj ja ...🤔vela ju chvalia

mukiii007
15. okt 2019

@angi07 skelá žena a doktorka - milá, empatická, ja som z nej mala neskutčný pokoj na duši po celý čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre