Užívali ste magnézium Magnosolv spolu s Femibion 400?

adka91
27. mar 2016

Ahojte mate skusenosti z uzivanim magnezia magnosolv spolu s vitaminmi femibion 400.
Bojim sa aby som tim babatku nejak neublizila.

misaelka
27. mar 2016

aj ja som ho mala predpisany, nemas mu ako ublizit...

dari226
27. mar 2016

hej obidve my stale predpisala lekarka

tobnuf
14. apr 2016

Omg.. ved su to vitaminy ako ti vitaminy ublizia? Spamataj sa uz

20iffka
14. apr 2016

ahoj... no ja mám osobne názor na vec: čím menej liekov, tým lepšie, pred otehotnením mi doktori vysadili aj vitamínové liečby, čo som brala (rôzne veci, nejdem tu rozpisovať, čo na čo), ale aj moja gynekologička mi hovorila, že čím menej, tým lepšie... tak beriem len "vážne" lieky 😀 a kyselinu listovú (tú mám dlhodobo a už s ňou končím), a čo viem (priamo od gynekologov), že sa neodporúčajú veľmi tie komplexne (a kadejaké vitaminy, čo sa pre tehotne dajú v lekárni kupovať), vraj sa zvyknú narodit vacsie bábatká a častokrát je to zbytočný efekt... takže je to na každého rozhodnutí... sto ľudí, sto názorov, sto chutí a každé telo na lieky (vitamíny) reaguje ináč 😉 veľa štastia a málo strachu 😉

lorela
14. apr 2016

Presne tak, tiež sa prikláňam k odporúčaniu čím menej liekov a kadejakých doplnkov, tým lepšie.
Ovšem, ak ti tvoj lekár niečo predpíše alebo odobrí - bez debaty - užívaj.
Magnézium sa pomerne často predpisuje tehotným (no nie je až - tak neškodné napriek tomu, že je to "len" minerál). Z vlastného popudu si ho neordinuj, ak ti ho lekár kázal, opakujem, to je niečo iné.
Femibion užívať nemusíš, radšej si dopraj zdravšiu a pestrú stravu v rámci možností.

nfk
14. apr 2016

Ahoj. Magnézium je vitamín,ktorým sa vraj nedá predávkovať lebo sa vylúči močom , preto by nemal vadiť ani bábätku. Pri ostatných si treba dať pozor určite. A záleží aj kvôli čomu to musíš brať . Ten femibion by som ani ja neriešila pokiaľ si myslíš že to nie je nevyhnutné.

yanka2828
2. júl 2016

Ja si tiez davam magnosolv, pretoze som zacala citit, ze mam malo horcika. Je mi vdaka tomu lepsie a myslim si, ze babatku to nema ako uskodit. Ale aj tak je lepsie prijmat horcik z jedla ako takto umelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre