Váha dieťatka v 27tt

tehotna85
16. feb 2019

Dobry..chcela som sa opytat..kolko vazilo vase malicke v 27 tyzdni???

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
16. feb 2019

mne to nikdy nepovedali...pri žiadnom tehu...

patrica8
16. feb 2019

Je to uplne bezpredmetne, dolezite je ze rastie. Tie merania su velmi nepresne, je to len odhad a pomer vypocitany na zaklade merania. Takze staci ze dr zle zmeria o mm nejaku cast a uz je vysledok iny.
Tiez je kazdy clovek aj babatko iny, tak ako ma niekto 50kg niekto 80kg tak sa lisia aj babatka, ziadne tabulky.

Takze klud, uzivaj si tehotenstvo a neries nepodstatne veci, ak by nebolo nieco v poriadku tak dr. ta sleduju a vedia 😉

bobula46
16. feb 2019

@patrica8 presne, tie merania sú úplne nepresné. Mne doktori (traja nezáväzne od seba) povedali že bábätko bude väčšie. Vždy bolo na najvyššej hranici hmotnosti. Pred pôrodom rátali že bábo bude mať cez štyri kilá určite. Pýtali sa či nechcem radšej cisársky kvôli úzkej panve, že by som ho nemusela vytlačiť a narodil sa syn, úplne prirodzene a nemal ani tri kilá 🤷😳 ako doba ide dopredu, neviem aké novoty a takéto veci stále zaostávajú. Pritom bruško som nemala nejako extra veľké, ani som veľa nepribrala tak neviem kde ku takému číslu prišli 🤦

alantroj
25. mar 2019

mne na zaklade merani vraveli, ze sym bude drobnejsi a aj bol. teraz mi to vravia tiez

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre