Veľmi ma kope do močového mechúra

zuz12
30. mar 2009

ahojte,
som v 25tt a CS mam 3-4,preto ma dr.nechal na PNke lezat.maly ale hrozne kope do mocoveho mechura,a jedna kamaratka ma nastrasila,ze to znamena,ze je uz velmi nizko,nemate niekto nejake skusenosti?

dakujem

kesinka
30. mar 2009

Zuz12 - asi to bude aj pravda. Ja mam babo velmi nizko od cca 28tt co mi doky povedal - a presne od vtedy mavam aj bolesti mocoveho mechura a pocit, ze mi babo nan stale tlaci.

katka1981
30. mar 2009

zuz12, babatko sa ti moze posuvat kazdu hodinu, udajne polohu meni kazde 3 hodiny. Ja som mavala stavy a myslim ze neskoncili, ze ked som vystupila z auta, tak mi tak tlacila strasne na mechur, ze som nemohla chodit, lebo to bol tlak, akoby mi isla vypadnut. Ked som bola v 26.t. lekar mi povedal, ze mala je uz hlavickou dole. Ale nevzrusujem sa nadtym, som zvedava kde bude mat v stredu hlavicku, ked pojdem na poradnu. Ajked som bola na UZV tusim druhom, tak som si musela skoro uplne stiahnut nohavicky, lekar povedal, lebo nevieme kde az bude babo, a bola aj uplne dole. Toho by som sa nebala. Na poradni sa radsej spytaj, ale tie kopance su asi normalne ajked neprijemne.

nini19
30. mar 2009

...ahojte,moja je uz tiez dole hlavinkou a je uplne dole schulena v klbocku a tlak na mocak mam aj ja,ako pise katka,tiez mam take stavy,ze nemozem chodit.....este mi pri tom casto aj brucho stvrdne.... ☹

zuz12
autor
30. mar 2009

katka,
dakujem,opisala si uplne moje pocity,a hlavne si ma tym ukludnila🙂

martinka30
31. mar 2009

Ahoj.Ja som bola na uzv pred tyzdnom a tiez som mala babo uplne dole kope vacsinou do mechura.Tiez povedal ze ma dole hlavicku asi aj nohy dufam ze to bude dobre.

28kristinka
16. feb 2017

@nini19 presne tento problém mam aj ja...v kolkatom tt ste potom rodili?

shia
23. feb 2017

podobne, citim babao uplne dole na mechuri az, nevadi to, mozem normalne fungovat, nemate sksuenost, ci nehrozilo nieco predcasne..? moj dr toho moc nenahovori a ani nenariesi :(

28kristinka
28. feb 2017

@shia sme na tom asi podobne 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre