Kde sa dá urobiť hormonálny profil a spermiogram?

monusik73
29. jún 2012

chcem sa spytat skusenych zien kde sa da spravit hormonalny profila spermiogram? spravi to aj gynekolog ci niekde inde?

monika2712
29. jún 2012

@monusik73 HP ti spravi aj gynekolog, a spermiogram urolog, alebo v centre asis.reprodukcie vam to spravia obom.

monusik73
autor
29. jún 2012

@monika2712 dakujem za odpoved to som chcela vediet ci hormonalyn profil robi aj gynekolog o dvat tyzdne idem k nemu na kontrolu tak mu poviem nech mi to spravi

monika2712
29. jún 2012

@monusik73 odporucam precitat si aj taketo nieco:
http://baby-web.topky.sk/clanky/a2143-Snazim-sa...

monusik73
autor
29. jún 2012

@monika2712 moja a co chces povedat tym clankom? podla mna ked po roku alebo dvoch rokoch snazenia sa nedari treba nieco robit ja viem ze tehotenstvo sa neda naplanovat aj ja som si myslela ze vsetko pojde rychlo, ale chodim gynekologovi poctivo a nic mi nezistil ze mam vsetko poriadku ale dam sa vysetrit na hormonalny profil a muza poslem na spermiogram ...podla mojho nazoru je lepsie mat dieta skor ako po 10 alebo viac rokoch to je zle potom aj na psychiku

monika2712
29. jún 2012

@monusik73 nic, len ze tam popisovali ako sa robi hormonalny profil atd.. a co by vas cakalo v pripade navstevy cetra.. to bolo len pre info .. nic v zlom 😉 drzim palce, nech sa vam cim skor zadari a je super ze to ides riesit.. samozrejme zdielam nazor ze to treba riesit cim skor. 😉

monusik73
autor
29. jún 2012

@monika2712 dakujem nic sa nestalo to je v pohode ja som si to precitala aj tebe prajem pekne tehulkovanie a hlavne vela zdravia aby si mala zdrave babatko 🙂 🙂

monika2712
29. jún 2012

@monusik73 vdaka 😉