Zablokovaná krížová kosť a sakroiliakálny kĺb

fixka0001
16. sep 2016

este v maji som spravila taky pohyb , ze som si doslova panvu vytocila ..odvtedy som na marodke a neviem sa z toho akosi dostat :( chcem sa opytat nemali ste niektora tiez toto ?? rotaciu panvy, zablokovanu krizovu kost, sakroilialne klby a kostrc?? ...nevladzem uz ani chodit, rehabilitacie mi nezabrali ..bolia ma uz aj bedrove klby,slabiny, nohy mi trpnu, slabost strasna, driek ma boli , z kostrce aj krk a medzi lopatkami, nemozem ist poriadne ani na velku ...strasne zavraty mam ..poradte prosim co vam pomohlo...vyskusala som aj vsetkych moznych chiropraktikov, sukromnych fyzioterapeutov, ultrazvuky, lasere na zadok, akupunkturu troska polavilo a zasa ..dakujem

gora8
16. sep 2016

@fixka0001 skus dornovu metodu. Vyhladaj odbornika, ten Ti zrovna bedrove klby, kostrc, stavce.

bibistec
18. sep 2016

treba odbornika darmo budes chodit na rehabilitacie ak ti nenapravia stavce na miesto nic ine nepomoze ( hovorim z vlastnej skusenosti)

katarinkacat
2. nov 2023

@bibistec prosím kde ste bola vy

katarinkacat
2. nov 2023

@fixka0001 prosím ako ste to vtedy vyriešila ste už v poriadku ?

bibistec
6. nov 2023

@katarinkacat ahoj, v novej dr. Bodnár dole . Odporúčam, on je lekár a málokto má certifikát že je chiropraktik keďže na Slovensku sa to nestuduje.