Zlé pečeňové testy - hepatológ v Bratislave

ivan16618
30. máj 2018

Dobry den chcem sa spytat ci neviete odporucit dobreho hepatologa v ba? Pripadne ake mate skusenosti s liecbou,dakujem

mogaa
30. máj 2018

drvený pestrec

ivan16618
autor
31. máj 2018

@xxxxxnnnnn dakujem,diskusie som presiel no nenasiel co potrebujem..

evina313
31. máj 2018

@ivan16618 dobrý vecer, ja mam dobru skusnost s prof. Holomanom. Bližšie možme do spravy

evina313
31. máj 2018

@ivan16618 ak mate zaujem, napiste mi do spravy, poslem vam kontakt, popripade aj info

rossio
1. jún 2018

dobry den odporucam tento pestec https://www.vasbylinkar.sk/pestrec-mariansky-a-... je sice drahsi ale aj ucinejsi arozdielnejsi ako klasicky...mama mala velmi zlepecenve testy a skusali sme toho velaaz toto zabralo tak ze sa lekar cudoval co robila ze sa to takto zlepsilo 🙂

ivan16618
autor
1. jún 2018

@rossio dakujem porozmyslam.Ked som sa pytal dr tak na mna hukal ,ze co spekulujem atd Pritom ma viacmenej ani nelieci len chodim na krv a na kopu kontrolach je len sestricka.Viem ze niekde som cutal ze ten pestec sa ma este s jednou bylinkou kombinovat,vraj potom nieje tak ucinny ked sa uziva samotny.

rossio
1. jún 2018

@ivan16618 nekombinovali sme ho z nicim a dokonca ho mamina nebrala ani pravidelne 4x dodna vacsinou iba rano a vecer a urobil doslova zazraky, fakt z vlastnej skuenosti to pisem, doktor sa normalne cudoval pritom ju uz dlhe roky liecil a nezlepsovalo sa to ale prave naopak, az tymto pestecom sa to zlepsilo aj ked am je pecen znicena tak sauz nevylieci uplne iba sa to moze zlepsit alebo zhorsit...preventivne sme ho potom brali vsetci chutovo pripomina orechy ale casom sa na tu chut da zvladnut a mne upravil aj travenie 🙂

rossio
1. jún 2018

@ivan16618 prenich ste viac prospesny ak k nim chodite a cim viac tym lepsie...k nasim dr. sa ani nevyjadrujem...cest vynimkam

ivan16618
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rossio
2. jún 2018

@ivan16618 olej je slaby, tak isto ako tabletky, sumaky a podobne, treba ho jest jedine drveny