30.tt a fyzička v háji. Máte s tím zkušenosti?

svetluska.l
2. jan 2008

Sem ve 30.tt a neujdu vic jak par kroku,abych nefunela jak lokomotiva.Pribrala jsem asi 8,5kg,teda nic tak strasneho,pred tehotenstvim jsem mela kondicku vybornou,chodila jsem na spinning,squash,proste parada a ted neujdu vic jak par kroku musim se zastavit a rozdejchat to ☹ Mate s tim taky nejaka zkusenosti nebo nejsem normalni?Podotykam,ze nemam ani cukrovku ani zadne jine problemy,vse zatim bylo ok 😒

emily3
2. jan 2008

svetluska je to normalne, kila ti priberaju babatko tlaci na vsetko mozne, horsie sa dycha a ked sa zacnu rostahovat lonove kosti...a boliet klby.len sa nevzdavaj, cvic cviky pre tehotne, prechadzky neuskodia. bude to dobre, len staci porodit 😉

beranek
2. jan 2008

Svetluško, určitě to je normální. Já jsem ale žádné problémy neměla a taky jsem před těhotenstvím sportovala. Musím říct, že až do porodu jsem žádné omezení nepocítila, jen mi otekly kotníky, jinak mé břicho nedosahovalo až pod žebra, takže žádné funění jsem nepoznala, ve 31tt jsem byla na Krétě na dovolené...
Bohužel každé těhotenství je indiviuální, tak vydrž, pak se to spraví 😉 🙂

mersedesa
2. jan 2008

určite si normalna,ja som počas tehotenstva nepribrala ani gram,no okrem vahy babatka,a len kym som navarila,alebo troška upratala "funela" som ako lokomotiva.pre telo je tehotenstvo velka fyzicka zataž. 😅

svetluska.l
autor
2. jan 2008

holky dekuju za uklidneni 🙂 Ja uz sem si fakt rikala,ze tohle neni normalni...vcera jsme vytahla manzela na prochazku,sli sme asi kilak..no ale sli sme ho aspon hodinu,kazdejch par kroku sme byla v predklonu a vydejchavala se a to sme sli pomalu...manzel uz mrznul a prochazka ho evidentne nebavila🙂

emily3
2. jan 2008

svetlus podobne...prechadzky z manzelom, brzdila som ho, lebo on je zviknuty na rychli krok a ja tak z nohy na nohu. a to mi teraz pri tretom povedal ze mam mensiu kondicku ako pri tych dvoch, akosi zabudol ze uz nemam 20 a staram sa o dve deti a o neho co uz nie je sranda.

lukin
2. jan 2008

Ja mám naprosto stejny problem. Taky neujdu víc než kilometr, je to pak až na omdlení. Stačí, abych jenom vyšla schody a funím, jak nevím co.

krista
2. jan 2008

Ahojky Svetlusko já teda musím říct, že zatím nic takového nepociťuju a to bych klidně mohla, na to že jsem od začátku těhu doma na rizikovém a nechodím cvičit (mám to zakázaný) pořád ujdu pěšky hodně, ale nesmím jít třeba rychle jak jsem byla zvyklá - to mě pak bolí bříško, ale jinak fakt žádný problém 😉

Možná je to tím že jsi se přestala veškerému sportu věnovat nebo chodíš na těhucvičení?

lenkabu
2. jan 2008

svetlusko: já bych řekla že máš možná málo hemoglobinu...tohle zadýchávání je pro to typický. Já jsem teď 32 tt a budou mi brát krev na krevní obraz..tobě určitě taky,ale klidně si řekni Dr. ať tě naberou dřív. Napsala by ti železo a trochus e to pak upraví, i když jako před těhu to bude možná po porodu 😉 Já se zadýchávám taky víc,ale extrémní to není...dost se pohybuju a s hladinou hemoglobinu problém nemám.Zatím 😀

svetluska.l
autor
2. jan 2008

Jezis...malo hemoglobinu?ja jdu na kontrolu az 21.1.,mam tam teda zajit driv?At me naberou?Protoze ja sotva dycham vazne uz skoro pri vsem,zkusim to

deina
2. jan 2008

Aj ja len funim a funim, ale myslela som, ze je to normalne. Sice prechadzky zvladam, kludne aj dlhsie - pomaly, samozrejme, horsie sa mi dycha doma a potom v noci. Manzel vraj tuto noc ani spat nevedel, tak som funela. 😀

mobina
2. jan 2008

Světluško asi záleží taky na poloze prcka. Možná je hodně nahoře. Já jsem nabrala zatím nějakých 15 a pořád běhám jako čiperka. Tempo jsem tedy trochu zvolnila, ale to spíš kvůli bedrům a pánvi.

malamonika
19. feb 2014

ja si myslim ze je to normalne kazda zena je ina a kazda to preziva inak ja som zatial pribrala 18kg a nemam problem zo zaciatku ked som pribrala prvich 6 kg tak som sa citila strasne nafuknuta a zadichala som sa strasne rychlo ale teraz je všetko ok
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre