Aktívne bábo v 32. týždni

jacmina
5. okt 2017

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Končím 32tt, Malá mala režim kopem rano sem tam poobede a hlavne vecer. No dnes od rána sa máme diskotéku v bruchu. Pospala som.si dve hodky tak nekopala. Ale inač je aktívna dosť. Mám sa báť alebo to je len tým, že malá je väčšia o trošku? Ďakujem za radu.

polyana
5. okt 2017

@jacmina ahoj, ja som na tom tak isto. Dnes mi začal 33 týžden a teda malý je aktívny až až. Minule som sa sťažovala doktorovi, že sa mi zdá menej pohybov a hop a teraz si neviem vynachváliť chvílku pokoja. 🙂
Ja si myslím, že by to nemal byť problém. Radšej aktívnejšie ako ked sa nehýbe a človek hned panikári, či je všetko Ok.

jacmina
autor
5. okt 2017

Presne aj ja boli aj 4 dni kedy sa ledva ozvala, a teraz som sa kus zľakla že čo to tam robí. 🙂

polyana
5. okt 2017

@jacmina No, radšej nech sa vybúria teraz, a potom nás hádam nechajú občas aj vyspať, ked už budú v postielkach 😀

alexis617
5. okt 2017

Ja si myslím že je to ok môj drobec kope stále aj v noci budíček mám rano o 6 tej kope spolu s budíkom😉a je hore do 23 tej

bienennest
5. okt 2017

@jacmina ahoj, ja som momentalne tretikrat tehotna a musim povedat, ze moje prve2 deti boli v brusku velmi divoke a temperament im ostal aj po narodeni. Dokonca aj ich casu spanku boli cerstvo po narodeni take ako v brusku 😊.teraz som tehotna s velmi divokou slecnou a uz si vobec nerobim iluzie o tom, ze to bude kludne dieta 😀. Aspon je doma o zabavu vzdy postarane 😉.

34michaela
6. okt 2017

Ahoj,ja ked som cakala prvu dcerku tak som ani nevedela ze som tehotna lebo bola naozaj velmi kludna v brusku,malokedy kopkala,ale za to teraz je niekedy ako sto certou 🙂 .A druhe tehotenstvo syncek ten kopal,kopal a kopal fakt som bola stastna ked chvilku spal a nemrvil sa,lebo to boli dost bolestive kopance.Proste on bol v pohybe stale,malo spinkal a po narodení je tak isto,napr doma ked sme tak mi v postielke malo spinka,vacsinou je hore,najlepsie pospi len v kociku von.

jacmina
autor
9. okt 2017

Dá sa odnaucit no resp. naucit aby nezaspavala len v kociku ale aj v postielke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre