Ako často do poradne v 35. týždni tehotenstva?

mrskalesana
1. apr 2009

Som v 35tt tehotenstva, prave vcera som mala poradnu a doktor ma na dalsiu poradnu objednal az o tri tyzdne. Povedal mi, ze nemusim chodit do porodnice, pretoze on tam chodi sluzit a to co mi spravia tam, mi spravi aj on a nemusim tam zbytocne cakat. No len sa mi zda trocha nezodpovedne aby som na dalsiu poradnu prisla o tri tyzde, ved to uz budem v 38tt, co ak sa dovtedy babatku nieco stane, ak budu zle prietoky???

Neviem co mam robit, preto prosim skusene o radu v akych intervaloch ste chodili na poradnu ku koncu tehotenstva.

berus222
1. apr 2009

ahoj. zajtra idem svojmu doktorovi do poradne a dam ti potom vediet, kedy a kam ma objednal. 🙂

baskaj
1. apr 2009

hmmm, ja som od 36tt chodila na prietoky a na poradňu každý týždeň... ale iný lekár = iné móresy...

mami.sk
1. apr 2009

ja som chodila od 36 tt kazdy tyzden na poradnu ku mojej dr., do nemocnice som na poradne nechodila😉 prietoky mi robili v 36 tt a potom v 40 tt ked som lezala pred porodom v nemocke 😉

majcik
1. apr 2009

Aj ja som chodila posledny mesiac kazdy tyzden do poradne a pomedzi to este na monitoring a prietoky.

sonulikus
7. feb 2013

Urcite treba chodit castejsie, babatko potrebuje byt pod dohladom pred koncom tehotenstva .. Aj ja budem podla odporucania gynekolozky chodit kazdy tyzden rovno do nemocky ... Netreba sa nechat odpinknut...

vralen
8. feb 2013

co znamenaju tie prietoky? lebo u mojho sa to nerobi. on nerobi kopu veci. aj na krv som bola len dva razy.

ivana149
9. feb 2013

ahoj ja som v 35 týždni a už som bola 2x na prietoky a ozvy a do poradne každy týždeň 🙂

lucy1001
12. feb 2013

... baby ani ja neviem čo sú to prietoky ... prosím o info

katia7
13. feb 2013

@lucy1001 to je myslim CTG ked ta napoja na tie pasy co ti omotaju okolo bruska a sleduju na jednej krivke co leze z toho stroja kontrakcie maternice alebo teda ako ti pracuje a druha krivka je srdiecko babatka a este sa sleduje prietok vyzivy pupocnikom k babatku asi preto ten nazov 😉 ak sa mylim opravte ma 😀

lucy1001
13. feb 2013

ďakujem katia7 ... ja som sa s tým ešte nestretla, ani pri prvom synovi, ani teraz

katka2402
6. feb 2014

Ja som tiez 35 tt a poradnu mam az o 10 dni.posledne som bola pred 10 dnami,niektore kocky chodia aj kazdy druhy tyzden...

zuzanak89
7. feb 2014

Tak ja som chodila stále každých 5 týždňov a od 36 tt som každý týždeň na poradni, vtedy mi robil aj stery a bral krv, teraz merajú na sone prietoky, do nemocnice tiež nemusím, prietoky sú, či má bábo dostatok živín cez pupočník, to CTG je ako píše
@katia7 kontrolujú srdiečko a kontrakcie. 😉

nefertiti7
16. mar 2014

ja som 36 a tento týždeň idem vraj už každý týždeň na kontroly, idem sa už prihlásiť do nemocnice

market26
16. mar 2014

Ahojik gratuluji nezhani nekdo kocarek????

dari226
8. okt 2016

ako je to aktualne u vas?

ivi80
8. okt 2016

@katia7 @lucy1001 baby nie, prietoky sa nemeraju cez tie pasy. Mne kontroluje doktorka teraz kazdy tyzden prietoky a robi to cez ultrazvuk. Nastavi sa na pupocnik a meria prietoky. To cez pupocnik., ci ide dobre vyziva babatku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre