Ako nezblbnúť z prenášania? Kto mi poradí?

pascalka
20. dec 2007

😲 😝 😝 Kto poradi???? Je to len 2 dni,ale ja tuzim ist si uz pre to drobciatko a odrodit aj ked mam trochu strach....

pipi1211
20. dec 2007

ja som prenasala dva tyzdne keby som mohla tak to vratim spat a uzivam si posledne chvile s bruskom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svetluska.p
20. dec 2007

ahoj pasca, cakas prve dietatko? 🙂

lindda
20. dec 2007

ja som sice neprenasala ale bud kludna to pride 🙂 a tes sa z bruska je to kraaasny pocit ako hovori PIPI 😀

luciask
20. dec 2007

No ja som prenasala obe dcerky, prvu 9 dni a druhu tyzden, pri prvej som tie zaciatky prenasania a ni nevnimala az ku koncu ked mi sedela na crevach. Pri druhej to bolo horsie, narodila sa v strede augusta, a byt tehotna v lete v horucavach nie je vobec sranda. Na tvojom mieste by som si urobila zasoby jedla do mrazaku do andobok aby si prve dni nemusela varit, ked prides z nemocnice, a mohla sa naplno venovat babetku.

katika1
20. dec 2007

súhlasím s pipi 😀

pascalka
autor
20. dec 2007

ahoj svetluska prve a velmi sa nan tesime. 😉 Pipi ja som si uz uzila 6 tyzdnov,ale mam nenormalne opuchnute uz nohy a panva ma boli.... nie som fnucko,lebo stale nieco robim,uz mam aj na vianoce vsetko pripravene... a ta zaha je na nervy.... Svetluska mam uz dietatko?Som tu totiz nova....

pascalka
autor
20. dec 2007

xi super,ze ste to viacere prezili. O varenie sa nebojim mam super svokru a manzel hadam pomoze.

esci
20. dec 2007

pascalka...uz to dlho nepotrva, ver mi 😉 drzim palce...si povedz, radsej teraz ako v horucave 😉

eva4444
20. dec 2007

ja som iba 4 dni ale porodu som sa bala tak mi to nejako nevadilo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre