Ako znášate horúčavy v treťom trimestri?

majula009
23. jún 2008

Ahojte tehulky, chcem sa spýtať či aj vy tak zle znášate horúčavy v tehu, alebo to len ja jediná.
Som z toho úplne hotová, mám pocit že mám horúčku 40tku, potím sa v jednom kuse, a nevládzem sa ani pohnúť.... Dlane a chodidlá mám žeravé ako uhlíky....čo poradíte? Klímu púšťať nechcem, som to s nou trochu prehnala včera a cítim hrdlo dnes...tak sa bojím že do porodu prechladnem a nebudem môcť dobre dýchať a tým pádom tlačiť.... 😖 HELP

heppu
24. jún 2008

hej super chodim cvicit do labirintu a do nemocnice dole do krankasu a ty??

vixi
24. jún 2008

heppu
Ja nechodím cvičiť, nemám s kým a zatiaľ sa tu tak perfektne nevyznám. Počula som len o bábkovom, že tam sa cvičí... V koľkom si? Môžem tam chodiť aj keď mám lekára inde?

darlinka
24. jún 2008

Vixi, oprav si datum PM (resp. rok) 😉 , si v 448tt... 😀 😀

heppu
24. jún 2008

no tam chodim dnes o tretej idem ak chces pod, mozes chodit kludne cvicit aj ked mas ineho lekara, ja som v 34

zuzpolka
24. jún 2008

ahojte 😀
dobra tema toto 😀
ja už som na zblaznenie z toho horka...... 😝 už 2 tyždne trčim doma, ale aj tak mame v nutri hrozne horko...stale mam zapnuty aspon ventilator 😀
jaaaaaj keby som sa mohla ist aspon kupat 😒 😒 😒

darlinka
24. jún 2008

Zuzpolka, ja tiez "ficim" cely den na ventilatore... len treba s tym opatrne, mozeme chytit prievan 😒 , mna asi aj z toho boli hrozne chrbat...
Jeeej, ale ty mas uz zajtra termin... aj ja chceeeem 😅

vixi
24. jún 2008

darlinka, vďaka, opravím 🙂

zuzpolka
24. jún 2008

darlinka, ale bez toho ventilatora by som to asi nevydržala 😀 tak by som aj rada išla von alebo niečo ale neda sa 😠
ano, mam termin 😀 ale pochybujem že porodim....vo štvrtok mam poradnu uvidim čo povedia 😉
neboj, ved aj tebe sa to už bliži 😀

vixi
24. jún 2008

zuzpolka, ty sa máš...mňa ešte čaká celé leto 😢 U nás teraz prší, to je parádička! 😀

darlinka
24. jún 2008

No ja tiez chodim von co najmenej. Doma som pozatvarala na juznej strane okna a zatiahla zaluzie a je to trochu lepsie. Vonku nemozem existovat... 😝
Drzim palce do poradne...aj potom 🙂

zuzpolka
24. jún 2008

no musime to už nejako vydržat 😀
darlinka dakujem..... 😀 ja ti tiež prajem všetko dobre 😀

vixi, to ti teda nezavidim 😒 ale ten dažd ano 😀 😀 😀

darlinka
24. jún 2008

Jeeej, Zuzpolka, my mame uplne rovnaky kocik... kukla som tvoj album 🙂 .

zuzpolka
24. jún 2008

to fakt??? 😀 super...... my sme ho kupili už použity 🙂

darlinka
24. jún 2008

Ved my tiez, ale vobec mi to nevadi, vyzera ako novy, dokonca je este v zaruke 😎 .

zuzpolka
24. jún 2008

ani mne to nevadi, tiež ho mame ešte v zaruke...presne ten som chcela a tak som sa potešila ked som našla inzerat 😀 😀 😀

darlinka
24. jún 2008

Zuzi, presne ako hovoris... ked sme ho uz mali doma tak sme sa cely den vytesovali 😵 . Lebo uz som myslela, ze snad ziadny nevyberieme, nevedeli sme sa vsetci traja zhodnut... 😖

zuzpolka
24. jún 2008

no snad budeme spokojne 😀 ale myslim, že ano....je to dobry kočik 😀

darlinka
24. jún 2008

Dufam, ze ano... teda myslim si ze urcite 😉
Potom sa ozvi ako si dopadla v poradni... teda ak este stihnes... 😀 😀

zuzpolka
24. jún 2008

😀 ok dam vediet, určite stihnem, lebo sa necitim na to že by som mala už rodit 😝 ale všetko sa može ešte otočit 😉
idem si dat studenu spršku na ovlaženie, pekny den ti prajem 😀

montinka
24. jún 2008

ahojte babule. no dnes konecne vyzeralo ze bude pod mrakom ale ako sa divam z okna to hlupe slnko ide zase von. joj asi budem zase len zasita doma. akoze cez den sa moc nepotim ja skor v noci a to spavam cela odokryta ale hrozne mi puchnu nohy posledne dni.inak aj ja sa snazim pit a vcera som si tiez dala vlaznu sprchu joj to bolo super

darlinka
24. jún 2008

Zuzpolka, aj tebe pekny den, uzi si tu sprchu... asi ta budem nasledovat... 😀 Ahoj.

levik82
24. jún 2008

Ja som tiez pocula ze ked pali zaha tak bude babo vlasate, ale neviem co je na to pavdy. Mna zaha este nepalila asi v zivote. Alebo som to tak aspon neidentifikovala. Dnes je vonku zase taky hic. Bola som chvilu aj von, ale vsade je teplo. Ani neviem ci je lepsie vonku alebo v byte ☹ A ani okna nemozem velmi pootvarat, lebo mam prievan v uchu a mam v nom vatu uz 4 dni ☹ Pravdepodobne z klimy v robote ☹

pinco
24. jún 2008

no tak tu bol pred chvilou taky strasny lejak, ze som sa normalne tesila 🙂 A za dve minuty nic - vyslo slnko a zas je pekos 😒 Tak fucim dalej. A na obed si dam asi zmrzlinu 😵

vejinka
24. jún 2008

pinco..veru..katasrrofa sme sa tesili ze konecne poprsi a to len obstalo listy a polialo cestu..

majula009
autor
24. jún 2008

No hallo tehulky, takže v noci som bola celá bez seba že prší.....a že hrmí a blýska sa, akurát že sa nejako obvzlášť neochladílo ale aspon sa lepsie dýchalo.....
Ráno to bolo opat na umretie, a teraz už hodinu prší a ja sa cítim cool, ako duracel baterka...
Keby tak pršalo do porodu, juj to bolo skvelé....
Čítala som že tu niekto písal o tom že nepiť lebo sa zadržuje voda, mne minule lekár povedal nech sa neopovážim nepit kvoli tomu že sa zavodnujem....Treba vela pit....ja sa teda snažim liat do seba furt niečo.....teda po vacsinou vodu.... 😀
Ozaj som zabudla spomenúť že aj ja som mala vždy ruky a nohy studené a teraz ich mám v tehu žeravé, drahému ich prikladám na ubolené klby po športe...velmi si to pochvaluje, aspon nejaké využitie to má.... 😀
čo sa týka tej záhy vraví sa že bábo bude vlasaté, ale či je to fakt pravda, podla mna tá žaha pali preto že je tam ten žaludok stlačený a nepracuje tak ako by mal....neviem. Mna pali žáha niekedy....skorej mám pocit že mi netravi, teda že niečo zjem a ešte aj za pol dna cítim že to tam mám , v nezmenej forme... 😔

jana87, mala som rizikove na začiatku, potom už nie....tá sestrička tam zastupuje tú povodnu, tá povodná je uplne že super, hento nové pojašené mi pripadá tak vystresovane nejako....dúfam že tam tento týžden bude už tá stará sestra Betka.- oddychnutá po dovolenke. 😀
Neviem či si si všimla ale fakt mi vtedy ruku takmer odrhla..teda tak mi to napumpovala že mi žily skoro praskli. to som teda ešte nezažila...neviem si predstaviť že by mi brala krv. 😖

benitas
24. jún 2008

majula, tak ako u mna vecne studene nohy ruky a teraz zerave 😅
tiez si myslim ze by sme v tychto teplach mali vela pit, lebo to vypotime.

benitas
24. jún 2008

u nas takisto prsalo, uuuplne super vzduch bol ked som potom isla so psom na prechadzku 🙂
teraz robim prievan a vetram, nech sa trosku aj vnutri schladi

pipinka82
24. jún 2008

ahojte teplá zvládam aj ja len tak tak 😝 veru len nech sa trocha zhorší počko lebo asi sa zbláznim 😀 veru dnešní dáždik aj mna potešil 😎 a konečne je super vzduch 😝

no aj mna trápi žáha asi budú vlasaté miminá xixixi 😀 ale jasne to sú len povery a náš žalúdok je už chudák stlačený a nezatvára sa tak ako by mal 😀 a hlavne ked dostane kopanec niekedy od malého ako aj môj mechúr močový na ktorý ma tlačí dost často drobec môj 😎

majula009
autor
25. jún 2008

No a dnes to bolo zase na umretie.... ☹
doki povedal že ešte týžden určite rodit nebudem, tak som smutnááááááááááááááááá, dalsí týžden v tomto teple.... 😨

adrioska
25. jún 2008

Majula na vikend sa trochu ochladi...sice len o par stupnov, ale ochladi... 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre