• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko v brušku každý večer vystrája

29. mája 2014 
malevo, to máš teda dost časté pohyby na to, že jsi teprve v 19 tt :slight_smile: :wink: Pravidelné pohyby jsou až od 24-26 tt. Já dnes miminko ještě necítila a taky mě to znepokojuje, ale je to normální. Mimi má ještě dost místa, a když je otočené k zádům, není to cítit. Já to také cítím jen v klidu a hlavně po jídle.
28. máj 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak díky, to jsi mě uklidnila. :wink: Já jsem dneska ještě taky skoro nic necítila a nejaktivnější je asi večer.
28. máj 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maleva, bud kludna. Babetka v tomto veku (18-21 tt, tusim) prespia 15-20 hod. denne. Ja tiez citim vacsinou az vecer kopance. Niekedy cely den nic. :frowning2:
28. máj 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem klidná, díky :slight_smile:
28. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maleva ja som zacala citit babo prvy krat v 18t. Nie je dolezite kolko sa za den hybe kedze babo prespi az 22-23 hodin dennne! Dolezite je ze ho citis kazdy den, teraz ked uz vies ze je to ono. Vsetko je v poriadku. :wink:
28. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abych to upřesnila, dle PM jsem 20+6 tt., ale to je určitě stejný :slight_smile:
28. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem 21, ale koník mi ukazuje už 22. Od rána jsem necítila pořád nic, ale zkouším z toho nebláznit, když rozumově si říkám, že ještě má mimi hodně místa a jak říkají holky tady, že mimi ještě dost prospí.
mywiel, ty už jsi v pokročilejším těho. Kdy jsi pohyby začala cítit pravidelně, denně a více?
28. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem slyšela (v Sama doma :wink: ), že to, že mimi spí 22-23 hodin je pěkná blbost. Jak by to totiž někdo dokázal spočítat. Ale tím nechci nikoho strašit. Já jsem zářný příklad lenivého dítěte. Pořádně a pravidelně o něm vím až tak od 29-30 tt. Do té doby jsem se pořád pozorovala, vyšilovala, že se vůbec nehýbe a tak. I mezi 30-34 tt. byly dny, kdy se nepohnul téměř vůbec. Až od toho 34.tt ho cítím hodně, často, ale žádný extra silný kopance ani bolestivý a v noci spím jako zabitá, ani o něm netuším. Někdy úplně zapomenu, že jsem těhotná. Takže klid, každý mimi je jiný a já teď jen doufám, že až vyleze na svět, tak mu ten klid vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pravidelne asi v 24t. ale tiez vacsinou vecer po 22h00, cez den spalo... :dizzy_face:
28. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky slyšela, že mimi mám 20 min. intervaly, kdy spí a bdí...
28. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikulka tym sa neriad, babo spi 23hod. Niekde som citala ze sa ma pocitat 10 pohybov a staci jednu hodinu denne a doki mi povedal, ze to nie su ziadne preteky, ze staci ked ho pocitim kazdy den, takze ziadny stres ziadne pocitanie. :grinning:
28. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,já jsem dneska začátek 24 týdne a až teď můžu říct,že mimi cítím...
28. máj 2008 o 14:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... vy ste tu tusim vsetky take odbornicky... dnes som bola u doktorky... ale prisla som vlmi sklamana... vraj by sm mala byt v 5 tt + 4 dni, ale zatial videla len plodovy vak a ziadne srdiecko... :o( je este skoro, alebo ??? dakujem vam...
28. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motylek nie je to blbost, precitaj si tu...

http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=42
28. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuxana mne videli srdiecko az v 7t. neboj uvidis zachvilku... :dizzy_face:
28. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no troska sa bojim, lebo som uz perd 4 mesiacmi mala MA... a tentokrat to tiez nevyzera lepsie, vraj v 5 tt by uz malo byt cosi vidiet...
28. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuxana,to je brzy na srdíčko.jestli mim vzniklo třeba až po ovulce tak je mladší(tedy teprve váček).
28. máj 2008 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne ziadny stres to ti neprospeje...
28. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuxana, já byla na kontrole v 6+0tt nebo 6+1tt a taky srdíčko ještě nebylo, dr. říkal, že je to normální, ale že už musí začít bít každým dnem...pak jsem byla na kontrole až v 9tt a srdíčko jsme měli, tak žádný strachy, ještě máte čas :slight_smile:
28. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vam... len ona mi to hovorila akosi tak beznadejne... ze by to mohlo byt znova aj MA... lebo vecera vecer a dnes som tróska spinila (tmavohnedy vytok, ale len troska)... a tak to minule tiez zacalo :o(
28. máj 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já nevím, ale je to jedno. To že spí, ale neznamená, že se nehýbe. To by si ho taky nemusela cítit vůbec. S těmi 10-ti pohyby je to pravda. Stačí jednu hodinu denně počítat a počítají se i pohyby, který jdou rychle za sebou, takže třeba za 5 minut už není co počítat. Ale fakt se neděste, neprospívá to vám ani mimi. Já jsem se taky stresovala, ale všechno je oki.

Zuxana, neboj, já jsem byla u dr. poprvé 6+5 tt. a říkala, že něco málo tam slyší, ale není si jistá ať přijdu za 14 dní. A to už ťukalo. Neboj se, určitě je všechno jak má a za chvillku z tebe bude šťastná mamina.
28. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuxana: srdíčko se může klidně objevit až v osmém týdnu, vůbec se nemusíš bát, u mne v šestém taky nebylo nic vidět a v sedmém už jo :slight_smile:
Ja som mala nieco podobne a v nemocke mi tiez povedali ze ak sa ma nieco stat tak sa stane, lebo tiez videli len bodku a nic, takze pekna podpora, nenechaj sa odradit, vies oni ti nemozu nic ine povedat, ale neboj to bude ok vidis ja som sa tiez bala aj som spinila a zachvilku budem mat moju malu v naruci. :dizzy_face: Drzim palce.
Já jsem taky špinila :wink: :wink: :wink: , v téhle době jak jsi ty.
28. máj 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vami :o) pozeram, ze vy uz mate vsetky nejake tie tt za sebou... nadhera ;o) prajem vam len to naj... :slight_smile:
28. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kde zijes ak sa mozem opytat?
28. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v nemecku..
28. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ja vo Svajciarsku. :wink:
28. máj 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas krasnu vybavicku pre vasu Prinzessin :wink:
28. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, ved sa uz tolko vytesujem uz sa neviem dockat... :grinning: :dizzy_face:
28. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok