• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko v brušku každý večer vystrája

29. mája 2014 
ahojte
prve naznaky som citila tiez tusim niekedy v 16 tt, potom nic a teraz v 20tt je to intenzivnejsie, viditelne sa mi vlni pupok a to bublinkovanie je uz viditelne... vzdy as mi taka gulicka nadvihne a vzapati zmizne, uz ju aj priatel citil pod rukou, co sa tesim... byva to v priebehu dna, a uz aj ked sedim a halvne ked sa trochu predklonim... asi ho chuda male tlacim...
12. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
píšou od 16.týdne až 2O.týdne by měly přijít první.Já měla na 17.týdnu
12. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisu vselico, ale ved urcite vieme, ze je vsetko individualne. Kamaratka mala az niekedy po 20 tt - mala vela plodovej vody a neskoro a slabo citila. Takze si z toho zatial vela nerobim, ze neskoro citim - hlavna vec, ze je vsetko ok.
12. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
allinka pdobne aj u mna, tiez este necitim ale dnes som bola na poradni, robili mi ultrazvuk alebo co to je a doki povedal ze je vsetko ok a malynke sa tam hybalo kopalo nozickami a ja som to necitila.
12. aug 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inka, je to nespravodlive ze niekto skor a niekto neskor, co? :frowning2: ja idem na poradnu o tyzden, tak uvidime... potom ma posle na VVCH, tak som zvedava, ze ake budu vysledky z toho. Snad ok. A snad mi povedia aj pohlavie. Ty uz vies, ze co to bude?
13. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
allinka ja som zacala citit nejake take bublanie tri dni po poadni - v 20 tt no a teraz ma caka tiez v utorok poradna tak som zvedava ci to obcasne bublanie su pohyby ci ako je to dost na prd ked si tak dlho clovek nie je isty :unamused:
13. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tami, ved prave. Najvacsia sranda je, ked dam draheho ruku na moje brucho, hned to prestane, a potom to pokracuje. Takze to asi bude ono. Mozno malicke naraza alebo co - lebo sa mi vzdy vyduje aj koza, niekedy viac a niekedy menej. O tyzden uvidim, co povie lekar
13. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja len dufam ze su to tie pohyby a nie ze to nieco nedobre sa tam deje
13. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze nedobre to nebude - ze je vsetko okej. Kamaratka citila tusim az v 24 tt - mala vela vody, tak necitila... my prvorodicky to mame asi tazsie...
13. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to ano len mi to tak vyslo ze dlho musim cakat kym sa mi potvrdi ze prave toto su pohyby... :unamused: a ani brusko este nevidno u mna tak som taka nervna z toho
13. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no u mna vidno az moc... :frowning2: teda mam taky pocit. :slight_smile: Ale zase su ludia ktori si to nevsimli, resp. nekomentovali to :slight_smile:
kedy ides k lekarovi?
13. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no u mna si nevsimol okrem jednej susedy - takej pletky - nikto este... v utorok o siestej rano - idem aj na cukor
13. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o 6 rano?
a na cukor? Ten co pijes take nieco biele?
13. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano o siestej rano - tak zacina moj doki - tento krat mam prist kvoli cukru tak skoro - ano na tu sladku zbrndu co ti daju vypit :grinning: ale inac chodim tiez tak ze som tam prva alebo druha... lepsie tak...
13. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o 6 rano este spinkam... sladucko. Ale mozno to tak caka o nejake 3-4 tyzdne aj mna. :slight_smile:
drzim palce, ench coskoro citis nejaky pohyb... ja sa musim off, lebo prcham pomaly z prace. Idem si skusit zistit nejake prednasky a cvicenia, u nas v petrzalke. Mam ich odporucane, taks om zvedava
13. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne tak len chod pekny den prajem :wink:
13. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte vcera so citila akoby sa mi neco obtieralo o brusko su to pohyby?
21. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môže byť...ja som tiež prvý krát cítila v 16-17 tt a mne to pripadalo ako také bublinky :sweat_smile:
no teraz už sú to poriadne bubliny :grinning:
21. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak ja som bublinky citila tak cca v 15tt a v 17tt prvy vazny pohyb,babo sa otacalo jak na kolotoci :grinning: hned som vedela,ze je to ono a kopat zacalo o tyzden neskor,po castiach,dokonca jeden tyzden nic moc a teraz ma kope neustale...tusim vobec nespinka :angry: ale to kopanie teda stoji za to :wink: boli to jak fras,ale co uz snim :sweat_smile:
22. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby .....som na zaciatku 20 tt a ani neviem ci citim pohyby kedžte som prvordicka nemam to k comu prirovnat :confounded: ale mam otazku vcera ma totalne koplo na pravej strane..ale to bolop čosi strasne ako ked vam kopnu do brucha len s vnutra...podla mna tak velmi ma kopnuť nemohlo...kde bý nabralo tolko sily??? :pensive: nemate niektora s tým skusenost bo dost ma to výlakalo a hlavne zabolelo.,..ale len v tu chvilku potom to bolo ok.inac rozmýslam nad tým či sa nemohlo babo nejako silnejsie otočit ?????viete mi prosim poradiť??? :unamused: :unamused: :unamused:
22. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerci a nejako prudko si sa nepostavila, nejaký prudký pohyb nespravila? V 20 tt až tak silno kopať nemôže, ja už som od zajtra v 27 tt a pár silnejších kopančekov bolo ale nie bolestivých, bolestivé bolo len pri prudkých pohyboch - asi sa nejako naťahovali zle väzy.
To otáčanie bábetka prebieha tak, že ti skôr kúsok bruška akokeby stvrdlo a môžeš vidieť aj hrbček :slight_smile:
22. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies co praveže nie som sedela len som sa isla trosku natiahnmut tak som sa preklonila troška dozadu a v tom taký silný šklp ale uplne že silny...ja neviem.....a k comu mam prirovnat pohýb baba ja vobec neviem viem že to bublinkovaie som citila davnejsie--
22. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to možno bola nejaká šľacha alebo sval, bábetko by si teraz mala cítiť len tak jemne, len klopkanie zvnútra
Som pozerala tvoj pass - ja som zase rátala s dievčatkom , nemáme to potvrdené 100% ale vyzerá to na chlapčeka a tiež neviem meno vymyslieť. :wink:
22. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boože ake je to zvlasne že tie co chcu chlapov maju baby :unamused: a tie co chcu baby maju chlapov... :confounded: nenaviberame veru hlavne že budu zdravucke....a zdravučky........ :pensive: tešme sa aspon s toho že su v poriadku :slight_smile:))
22. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj gerci, mohlo to byť aj také, nie všetky to cítime ako bublinky, niekedy aj prvý pohyb môže byť ako z dela... ja som začala cítiť pohyby v 16tt ako slabé vlnenie, poznala som to lebo to je druhé bábo, ale už asi o týždeň to boli kopance, a aj teraz ma kope veľa, niekedy to veľmi zabolí až zjojknem.. :slight_smile: tak buď v poho :slight_smile:
22. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,ja prave riesim mensiu dilemu ohladom pohybou(skor povedane bubliniek) :frowning2: vcera rano slaba bublinka a uz som tomu nevenovala pozornost,ale viac ich asi nebolo,dnes rano nic az teraz strasne slabe.Bojim sa kedze necitim este ozajstne pohyby,aby sa nieco nepobabralo :frowning2: Citite bublinky pocas celeho dna?
22. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nanika:slight_smile:tak toto ma treda fajne pobavilo že ako s dela:slight_smile:)))si zlata aj ty si niekedy take pocitila,???

A corinne,,nestras sa ja som tiež v 18-19tt nevedela ci citim bublinky alebo co to je ja to neviem ani v 20tt len na tu vcerajsok:D
22. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
corinne, začala som prvé bublinky cítiť v posledný deň 17 tt, potom 3 dni absolútne nič, potom zaseáno a zase pár dní nič - to je normálne, aspoň to tak píšu v knižkách.
22. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak ja uz viem co su kopanceky aj bubliny - ja len ze ci citite niektora pohyby aj vyssie nad pupkom ci len v podbrusku - myslim dievcata okolo toho 25.tt - ako mam ja teraz - lebo dnes citim ale tak vpravo nad pupkom - doteraz som len uplne dole v podbrusku citila :fearful:
22. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tami, aj mne asi vtedy začal kopkať aj vyššie...najprv len výnimočne a teraz už to cítim hore, dolu, na boku a niekedy aj naraz všade :grinning:
ale moj malý je asi viac na pravej strane, laebo je tak otočený, lebo väčšinou cítim pohyby aj kopance viac na pravej strane alebo okolo pupku..
22. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok