• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko v brušku každý večer vystrája

29. mája 2014 
sixtine..to máte pekne vymyslené...dúfam, že aj ja si niečo podobné nájdem ako konverzovať s našim drobčekom.. :slight_smile:
8. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim, som v 25 tt a doteraz som citila len mierne pohyby obcas cez den, ale od nedele to su poriadne pohyby aj 5 hodiny vkuse, s miernymi prestavkami, je to normalne? akoby vobec nespinkalo, zacinam sa bat ci sa s nim nieco nedeje ked tak kopka, dakujem za rady
8. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
movin bud v klude pokial male kope je to super horsie je ked nekope alebo kope minimalne :unamused: to moje po podani magnezia kopalo ako blaznive teraz je kludne ale dufam , ze je v poriadku
8. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem brisilda uz som kludnejsia, len som sa trosku zlakla lebo doteraz som to este nezazila a to co robi odvcera ako by sa mu ani nechcelo spat, neustale kopal,
8. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
movin náš malý nespí od včera večera :rolling_eyes: :grinning: Neboj, je to ok :slight_smile:
8. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som prve pohyby pocitila, v 17tt.a teraz ssu to uz o odst vacsie koapnce :grinning: dnes so ho pekne teda citila,,,jujha dozvie ci to bude futbalista po tatinkovi :grinning:
8. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcem vas poprosit o rady ako zobudit babenko niekedy sa mi zda ze dlho nekopka.dakujem
15. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
moj drobec je aktivny az moc :grinning: obvykle som vstavala o 6.00 do prace, odkedy vsak citim pohyby, drobec ma budi o pol hodinku skor :slight_smile: :slight_smile: a mam pocit, ze je ako na baterky, fici stale...dufam, ze nebude take akcne aj po narodeni..

sofi, u mna funguje, ked mam pocit, ze sa nehybe, ked si kremujem brusko, tak sa zacne mrvit...ono je to asi o tom, ci sa mu chce, ak mu je pohodlne, alebo spinka, ani ho nehne :wink:
15. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofinka tak čítala som tu kdesi také rady, že ľahnúť si na bok alebo na chrbát, dať si vodu s ľadom, niečo sladké, kávu.... ale neviem, či je to naozaj potrebné tieto experimenty, pokiaľ malého cítiš :slight_smile: nech si spinká :dizzy_face: a niektoré bábätká sú proste málo aktívne :slight_smile:

ja dúfam, že náš fešák nebude taký hyperaktívny aj po narodení :confused: :angry: :grinning:
15. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas sa vystrkuje rano celu prdelku asi ale vecer dost malo.tento mesiac mam nejaku krizu stale sa o neho bojim vsetko sledujem.asi hormony.
15. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi toto robí aj náš :slight_smile: neviem, či vystrkuje riťuľku, hlavičku alebo chrbátik :grinning: ale dosť často mám takú veľkú hrču na jednej strane brucha :confused: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofinka....nic sa neboj...v tvojom tyzdni este babätka väcsinu dna prespia...ja som napr. vtedy este ani pohyby necitila a teraz malicku citim neustale...tak len bud trpezliva a ked to uz nepojde tak si skus lahnut a sustred sa na brusko.
Mne este pomaha ked sa napijem pomarancoveho dzusu...vtedy sa velmi rozkope
15. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu prvýkrát a čakám svoje prvé dieťatko. Chcela som sa spýtať, kedy ste pocítili prvé pohyby. Ja som na začiatku 20 týždňa a ešte poriadne pohyby necítim. Sem tam ma v brušku akoby pichlo, ale neviem, či to mám pripisovať pohybom bábätka. Už z toho začínam byť aj nervózna. Viacerí sa ma už vypytovali, či bábo už kope, vraj by už malo. K lekárovi idem budúci týždeň, uvidím, čo mi povie on. Ďakujem :slight_smile:
18. feb 2010 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam, pokiaľ si prvý krát tehu, bábo by malo začať kopať do 22tt, u niekotrých skôr, u niektorých neskôr, je to individi
18. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve som citila v 16tt a toto už pred 2týždnami tak jemne / 14-15tt/, a posledne dni už citim,ked si lahnem tak občas sa tam pohne , ale ozajstne kopance ešte necitim
19. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve som citila v 22tt a teraz ho este necitim a to som v 20tt, doktorka povedala, ze je to v poriadku, i ked ja sa uz trocha obavam....mam lenive babatka :wink:
19. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moj dr. povedal ze nezalezi ako babo kope a kde kope lebo aj tak to zalezi na polohe dietatka ale je dolezite ze ho citite. mna malinka dnes vykopkala z postele :grinning:
peppe gratulujem k chlapcekovi :wink:
19. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babusa,ani ked si lahneš na chrbat a vystrieš nohy tak nič? trošku ho poštekli, určite ta kopne
19. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

ja osm od piatku trosku vystresovana, lebo sa mi zda ze mi slabnu pohby. stvrtok vecer som bola na morfo, doktor maleho dost postuchal no a vecer ma silno dokopal ako vzdy. cez den zvycajne kope slabsie. no a v piaotk a v sobotu sa mi trikrat stlao, ze som nemohla dychat (bud zla poloha babtka, alebo anemia :confused:) a odvtedy pohyby citim, ale zda sa mi, ze tych kopancov je menej ako byvalo doteraz a vecer ma uz tak strasne silno nekope. predtym sa mi obcas stalo, ze ma to aj bolelo :confused:
23. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty nestresuj sa... ak mas ozaj obavy chod k doktorovi, alebo na pohotovost, ale babo ma niekedy dni, ze kope menej a dospava dni ktore buntosilo.... :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze kopat aj tesne nad vajecnikmi?
23. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka nicoho sa neboj ja som mala to iste babatko je niekedy menej aktivne nakolko sa vyvija a potrebuje vela spinkat :wink: pokial mas placentu v predu tak vsetke pohyby ani citit nemusis .Babatko v takom tyzdni tehotenstva je stale malinke a ma vela miesta inak u mna zabera ked chcem aby sa maly hybal tak si lahnem na chrbat vystriem nohy a cakam :grinning: a zarucene ma stale kepne :grinning: teraz ked som uz v 30tt tak to neni problem maly je vacsi a hybe sa uz skoro neustale v noci mi dava spat :grinning: je ohladuplny k maminke :grinning: :grinning: :grinning:
lutsine babao ta moze kopat kdekolvek kedze sa v brusku stale meni jeho poloha :wink: ja som uz mala polohu priecne KP a aj hlavickou dole :wink: takze kopance som citila aj dole ako su vajecniky moc. mechur aj po bokoch a najcastejsie do rebier :wink: a zaludka :grinning:
inak aj mne sa tazko dycha ked mi padne tlak pod 120 :frowning2:
23. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jeeej magic ahoj :slight_smile: akurát som volala a fyalkou :slight_smile:

brisilda ďakujem :slight_smile: placenta je vľavo hore. ešte má napadlo že to mohlo byt tou plodovkou, že má teraz tie kopančeky tak nebolia, alebo si maternica už zvykla :grinning:
23. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty dostavala som o tebe info od fyal... velmi drzim palceky... tesim sa z tvojho tyzdna... :slight_smile: len tak dalej...
a neboj, este budes rada, ked ta malinke kopat nebude... moje mi dava obcas zabrat, hlavne ked trafi okolie slepeho creva... vtedy uz len hviezdicky vidim... :grinning:
23. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: aj mne davala fyalka info o tebe :slight_smile: si s nou stale v kontakte,z e? zajtra ideme na prechadkzu spolu :slight_smile:
23. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, piseme velmi casto cez fb :slight_smile: akurat piseme... :slight_smile:
no zavidim prechadzku... pridala by som sa, nebyt tych kilometrov... :slight_smile:
tak si to uzite
23. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som s apomylila, pozajtra ideme. to by si to z tych kosic stihla :grinning:
23. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zzdravim,
od ktorého týzdna cca je citit pohyby aj rukou na bruchu?
24. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi, ja asi od 22tt, ale je to len približné, ber to tak, že +-1tt :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vefi dakujem, ja sa uz nemozem dockat a vadi mi ako sa strasne sledujem ze kedy to bude prvýkrát .... achj
24. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok