3. trimester
mirina
21. nov 2006

Bábätko v brušku každý večer vystrája

Tehulky ahojte, mam jeden problem a neviem co s nim. Zacala som deviaty mesiac a moje babo v brusku vecer co vecer /takmer v rovnaky cas/ doslova vystraja - stale sa hybe, kope, obracia sa. Casto su pohyby bolestive, dost to tlaci, hlavne v dolnej casti citim pichanie. Trva niekolko hodin, kym sa upokoji. Je to normalne?? Ako ho upokojit, ked ja sa citim v pohode :-N Cez den sa mi to nestava, hyperaktivne je len vecer.
majatob
8. feb 2011
@fiona rekla bych, ze to ma miminko skytavku 😉 je to uplne normalni a neni z ceho mit strach 🙂
fiona
10. feb 2011
jeziiis fakt? 😃 😃 x-)
terinka711
25. sep 2011
ahojte,som v 18tt,som druhorodicka a zatial necitim pohyby,myslite ze je to v pohode?
bibuska1112
1. dec 2011
Ahojte baby 🙂 Tak ja by som sa chcela spytať som v 24 tyždni tehotenstva a som prvorodička že ako silno už a ako často asi citite pohyby ja ich najviac citim ked ležim a väčšinou je to vždy tak navečer alebo až večer...Niekedy ich citim tak slabšie ale niekedy kopne už aj taku silnejšiu...Minule som už stresovala lebo som ju poriadne tri dni moc ani necitila len tak sem tam ale včera aj predvčerom začala už vystrajať 🙂
andelka
4. dec 2011
@bibuska1112 já jsem teda druhorodička, ale u prvního jsem cítila pohyby, jakože fakt kopanečky od 18tt, takže v týdnu kde jsem teď to bylo podobné. Pěkne sebou mele, kopká, a samozřejmě nejvíc, když si lehnu a chci jít spát. Taky se mu nelíbí poloha na zádech, takže to se hned ozve vehementně a musím se přetočit. :-N Vždycky mimi nejvíc kopalo večer, jak je člověk už v klidu, tak se na to i víc soustředí, přece jen přes den se soíš odvede pozornost.
vilina
5. okt 2012
ahojte som 2mesiaci chcla by som vediet ktorom mesiaci sa zacne babetko pohybovat a pocitit bublinky v brusku dakujem 🙂
tepka
30. nov 2013
Ja som to teraz mala do 4 rana kopanie hemženie😞ale straašne bolestivo až doplaču mi bolo....juuuuj
domy124
29. máj 2014
Ahojte som v 36 tt chcela bi som vediet preco citim pohyby pod bruskom je to normalne?

Začni písať odpoveď...

Odošli