• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätko v brušku každý večer vystrája

29. mája 2014 
@fiona rekla bych, ze to ma miminko skytavku :wink: je to uplne normalni a neni z ceho mit strach :slight_smile:
9. feb 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiis fakt? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som v 18tt,som druhorodicka a zatial necitim pohyby,myslite ze je to v pohode?
25. sep 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Tak ja by som sa chcela spytať som v 24 tyždni tehotenstva a som prvorodička že ako silno už a ako často asi citite pohyby ja ich najviac citim ked ležim a väčšinou je to vždy tak navečer alebo až večer...Niekedy ich citim tak slabšie ale niekedy kopne už aj taku silnejšiu...Minule som už stresovala lebo som ju poriadne tri dni moc ani necitila len tak sem tam ale včera aj predvčerom začala už vystrajať :slight_smile:
1. dec 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibuska1112 já jsem teda druhorodička, ale u prvního jsem cítila pohyby, jakože fakt kopanečky od 18tt, takže v týdnu kde jsem teď to bylo podobné. Pěkne sebou mele, kopká, a samozřejmě nejvíc, když si lehnu a chci jít spát. Taky se mu nelíbí poloha na zádech, takže to se hned ozve vehementně a musím se přetočit. :sweat_smile: Vždycky mimi nejvíc kopalo večer, jak je člověk už v klidu, tak se na to i víc soustředí, přece jen přes den se soíš odvede pozornost.
4. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som 2mesiaci chcla by som vediet ktorom mesiaci sa zacne babetko pohybovat a pocitit bublinky v brusku dakujem :slight_smile:
5. okt 2012 o 22:17  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to teraz mala do 4 rana kopanie hemženie:frowning2:ale straašne bolestivo až doplaču mi bolo....juuuuj
30. nov 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som v 36 tt chcela bi som vediet preco citim pohyby pod bruskom je to normalne?
29. máj 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok