Bábätko v brušku každý večer vystrája

mirina
21. nov 2006

Tehulky ahojte, mam jeden problem a neviem co s nim. Zacala som deviaty mesiac a moje babo v brusku vecer co vecer /takmer v rovnaky cas/ doslova vystraja - stale sa hybe, kope, obracia sa. Casto su pohyby bolestive, dost to tlaci, hlavne v dolnej casti citim pichanie. Trva niekolko hodin, kym sa upokoji. Je to normalne?? Ako ho upokojit, ked ja sa citim v pohode 😅 Cez den sa mi to nestava, hyperaktivne je len vecer.

majatob
8. feb 2011

@fiona rekla bych, ze to ma miminko skytavku 😉 je to uplne normalni a neni z ceho mit strach 🙂

fiona
10. feb 2011

jeziiis fakt? 😀 😀 😵

terinka711
25. sep 2011

ahojte,som v 18tt,som druhorodicka a zatial necitim pohyby,myslite ze je to v pohode?

bibuska1112
1. dec 2011

Ahojte baby 🙂 Tak ja by som sa chcela spytať som v 24 tyždni tehotenstva a som prvorodička že ako silno už a ako často asi citite pohyby ja ich najviac citim ked ležim a väčšinou je to vždy tak navečer alebo až večer...Niekedy ich citim tak slabšie ale niekedy kopne už aj taku silnejšiu...Minule som už stresovala lebo som ju poriadne tri dni moc ani necitila len tak sem tam ale včera aj predvčerom začala už vystrajať 🙂

andelka
4. dec 2011

@bibuska1112 já jsem teda druhorodička, ale u prvního jsem cítila pohyby, jakože fakt kopanečky od 18tt, takže v týdnu kde jsem teď to bylo podobné. Pěkne sebou mele, kopká, a samozřejmě nejvíc, když si lehnu a chci jít spát. Taky se mu nelíbí poloha na zádech, takže to se hned ozve vehementně a musím se přetočit. 😅 Vždycky mimi nejvíc kopalo večer, jak je člověk už v klidu, tak se na to i víc soustředí, přece jen přes den se soíš odvede pozornost.

vilina
5. okt 2012

ahojte som 2mesiaci chcla by som vediet ktorom mesiaci sa zacne babetko pohybovat a pocitit bublinky v brusku dakujem 🙂

tepka
30. nov 2013

Ja som to teraz mala do 4 rana kopanie hemženie☹ale straašne bolestivo až doplaču mi bolo....juuuuj

domy124
29. máj 2014

Ahojte som v 36 tt chcela bi som vediet preco citim pohyby pod bruskom je to normalne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre