Bábätko v brušku každý večer vystrája

mirina
21. nov 2006

Tehulky ahojte, mam jeden problem a neviem co s nim. Zacala som deviaty mesiac a moje babo v brusku vecer co vecer /takmer v rovnaky cas/ doslova vystraja - stale sa hybe, kope, obracia sa. Casto su pohyby bolestive, dost to tlaci, hlavne v dolnej casti citim pichanie. Trva niekolko hodin, kym sa upokoji. Je to normalne?? Ako ho upokojit, ked ja sa citim v pohode 😅 Cez den sa mi to nestava, hyperaktivne je len vecer.

montinka
4. apr 2008

nooo vcera som bola u dokiho a napisal mi ze som 25 tt tak asi ano. hm a kde sa tu pise termin porodu?

gabi78
4. apr 2008

Doufám, že neotravuju, ale jsem ráda, že s někým komunikuji. Jsem doma už 3 měsíce na neschopence a když jdu ven na procházku, tak sem někdy jak urvaná z řetězu 😀

montinka
4. apr 2008

uz som to nasla no mne podla sona napisali ze 26.7. by sa malo narodit ale doktor mi stale pise termin porodu do papiera ze 19.7. tak bohvie. a neotravujes.tak pod k nam do miestnosti co sa deje v druhom trimestri

sandrika
4. apr 2008

monti keď prídeš myšou na svoju fotku čo máš pri mene tak tam ti svieti 21.7 😀
gabi na koníku neotravuje nikto 😵

gabi78
4. apr 2008

díky za pozvání, tam už chodím, sice ne moc často, ale ráda 😉 bolí mně totiž záda, tak dlouho u pc nevydržím 😖

montinka
4. apr 2008

hm uz viem ale nesedi to s tym co napisali doktori uvidime kde je pravda

sandrika
4. apr 2008

a čo povedali dr?

gabi78
4. apr 2008

jééé, já to popletla 😀 já chodím na začínající druhý trimestr, tak půjdu teda k vám nakouknout 😉

montinka
4. apr 2008

hm no zo sona ze 26.7. ale doki mi stale pise ze 19.7. tak neviem

gabi78
4. apr 2008

Sandrika: 🙂

sandrika
4. apr 2008

tak keď tohovorí že 19.7 tak sa drž toho .......a toho 26.7 ti vyšlo na sone v 12 tt lebo to určuje termín pôrodu..

gabi78
4. apr 2008

Monti, já tu diskusi nemůžu najít ☹

montinka
4. apr 2008

v 12 tt my vyslo 27.7

dididi30
4. apr 2008

monti , z prveho sona je dovlezity datum z druheho a tretieho je nepresny.....ti poviem ze segra mala rodit v auguste a na druhom sone jej napisali ze v july a bola teraz na sk na sono a tam je povedali zase august, takze je jasne ,ze to prve sono je najpresnejsie aj vsade sa to pise.......takze sa treba riadit prvym sonom 😉

sandrika
4. apr 2008

veru to býva najpresnejší dátum však uvidíš

montinka
4. apr 2008

hm tak ked podla prve tak to potom bude 23.7. ale ved vsak uvidim booooze tolko terminov asi si vyberiem ktory mi najviac bude vyhovovat. 😀

dididi30
4. apr 2008

no a ja mam rodit 8 juna a tu mam 5 juna tak neviem 😒

montinka
4. apr 2008

hm uvidime

gabi78
4. apr 2008

holky, já se pro dnešek loučím, mějte se hezky a snad někdy příště pokecáme 😉 jste fajn, tak ahoj

dididi30
4. apr 2008

monti jasne to je individualne mozes o 2 tyzdne skor ci neskor ci o tyzden ci o tri ci o mesiac, sak uvidime, co a ako 😉

montinka
4. apr 2008

ahoj gabi a pekny vecer samozrejme ze pokecame ahoj

alena.kucharkova
10. máj 2008

Ahoj holky, prosím vás, jen jsem se chtěla zeptat: míváte taky někdy dny kdy cítíte miminko neustále?Já už od včerejšího večera cítím jak se vrtí a kope a trvalo to celou noc a i ted ráno, je to krásný, mám radost že o něm vím, jen si dělám starosti jestli je opravdu vše ok, když je tak aktivní 😅 Vím, že je to asi hloupý dotaz, ale já ho právě cítím někdy málo a ted najednou skoro v kuse 12 hodin.Ale určitě je to ok že?

pipinka82
10. máj 2008

Neboj je to v pohode no má asi vela energie niečo si takého spapala alebo vypila 🙂 no včera večer aj môj malinký bol ako čert ja neviem pozerala som tv nevedela som zaspat ale on asi chcel spinkat dovtedy robil kotrmelce kým som telku nevipla a nešla spat je prefíkaný ale tie kotrmelce mi robil teraz prvý krát niekolko krát za sebou už to bolo aj nepríjemné 🙂

alena.kucharkova
10. máj 2008

Pipi tak to je dobrý teda 😀 😀 Tě chtěl donutit vypnout TV 😀
Tak děkuji za uklidnění.Já vím, že je to určitě normální, mají dny klidu a dny aktivity, jen se mi právě ještě nestalo že by byl prďola takhle hodně aktivní 😅 Díky moc a pěkně těhulkování přeji 😉

pipinka82
10. máj 2008

Neni zač je to v pohode možno už túto noc prespinká aj môj doteraz spinkal ale už zasa začína no môj lavý bok skáče xixixi 🙂 aj tebe pekné tehulkovanie a ozaj skús si držat ruku na to mieste kde ta kopká a možno prestane aspon na môjho to funguje asi sa ukludní ked cíti maminu teplotu ruky 🙂

alena.kucharkova
10. máj 2008

Zkusím to, děkuju 🙂 Oni jsou malinký ale chytrý až až co? 😀 😀 Měj se moc hezky Pipi 😵

bianca
10. máj 2008

jej ja vam tak zavidim.Ja este necitim nic moc

pipinka82
10. máj 2008

tak paaa pekný week 🙂 a oni sú prefíkaný neboj a ešte len budú ak prídu na svet 😀

pipinka82
10. máj 2008

bianca aj môj začal kopkat tak slabo v 20tt bolo to také tuk tuk alebo akoby ta šklbol nerv ale ono sa to každým týž.stupnuje a teraz je ako ert niekedy xixix 🙂

bianca
10. máj 2008

tak daco podobne uz citim,ale stale uvazujem ci to je mimco,alebo crevo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre