Bezbolestné, nezväčšené, nenaliate prsia. Je to OK?

nikollette
23. jan 2009

Ahojte.. Vsade pocuvam, ako sa tehotnym zvačšili prsia pocas tehotenstva, ci ake ich maju naliate, či bolave.. No ja nic.. Nezvačšili sa mi, nie su citlive, ani bolave.. a to som uz v 9 mesiaci.. je to normálne?? Budem vediet kojit? Budem mat vobec mliecko?? Ale to kolostrum mi zvykne vytekat obcas 😅

zuzula25
23. jan 2009

ja som nela tiez citlive prsniky,neboleli a dokonca som nemala ano to kolostrum,len sa zvacsili o cislo a po porode o dalsie 😀 a pekne kojime,teda snazime sa 😉

kili
23. jan 2009

niko, neboj, každá je iná, ja som tiež nič nemala, ale rodila som v 27tt, tak možno preto. ale ono sa ti možno aj zväčšili, len nie tak markantne, aby si si to všimla, keďže brucho narástlo očividnejšie 😉

petra1985
23. jan 2009

nikollette ja mam ten isty problem mam pocit teda vidim, ze nejak nic.. 😎 ale nic si z toho nerobim kolegyna je fakt ako doska a po porode mohla zasobovat mliekaren.. hovorili mi, ze to nevadi, ze to sa upravi.. tak dufam, ze aj bude dobre

nikollette
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikollette
autor
23. jan 2009

No ja zas nemam najmesnie prsia, myslim taky priemer.. len ze nie su citlive, ani bolestive, a mozno sa troska zvacsili, ale nie nejak velmi.. tak dufam ze budeme mat mliecko.. 😅

kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikollette
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucrezia
23. jan 2009

nikoll, ja Ti tak zááávidim!!! Je to mozne?
mam presne opacny problem ako Ty....

emjee
23. jan 2009

je to normalne a ked mas mledzivo je velky predpoklad, ze budes mat aj mliecko

tribitka
23. jan 2009

ja som celé tehu ani nezaregistrovala na prsiach, že som tehu.... až cca 12 hodín po pôrode (cisársky) ma zrazu začali strašne bolieť a stvrdli....

snehulienka
23. jan 2009

nikolete, pozitivne mysli, mlieko mat budes, ja mam velke prsia cely zivot a kojim a vobec nemam pocit ze sa zvacsili. bolo par dni ked boli tvrde ale inak obycajne prsia, takze tiez si nepridem normalna, kamoska sa ma pytala ci sa mi nalievaju a ja som nechapala, potom mala zmenila frekvenciu satia a mala som tvrde a potom zase mlandrave...

zadda1
24. jan 2009

ja som na tom tiež tak. dokonca som aj prípad "dosky". ale dala som si doktorkou omakať prsia, či mám mliečne žlazy. tvrdí, že áno. tak som v tom, že proste mliečko bude a kojiť budem. každú chvíľu rodíme, tak som zvedavá aké to bude a či sa naozaj potom nalejú. teraz mám akurát problém kúpiť si podprsenku. kojenecké asi Ačka nevyrábajú....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre