Bolesť brucha v 29. týždni tehotenstva. Mám ísť k doktorovi?

lienka.
2. nov 2006

Dievcata prosim poradte mi,dnes ma hrozne bolelo brucho cele co to znamena?Ked sa roztahuje maternica boli len spodok brucha alebo moze boliet spodok aj vrch pod prsiami?neviem ci mam ist k lekarovi ak sa to zajtra zopakuje,alebo mi povie zas je to normalne...dakujem Vam moc.

aktak
2. nov 2006

bolest brucha je siroky pojem, aj bez bolesti sa moze diat neco vazne, a zas bolest nemusi nic znamenat, urcite to spomen gynekologovy ale viac sa asi povedat neda bez vysetreni, na ktore by musel byt dovod
mna napriklad brucho nebolievalo, az okolo toho 30 tt, nekedy ako pri menzese, teraz ma pobolieva stale castejsie ale to je aj vahou, tlakom na vnutornosti a kopancami, pokial je vsetko s babom ok tak sa neznepokojujem
drzim palce 😉

bibianna
24. mar 2008

Lienka, aj ja by som potrebovala poradiť, som v 20tt a už 3.deň ma tiež dosť bolí v podbruší. Pohyby cítim už 3.týždeň a toto je iné. Je to bolesť.

mien
24. mar 2008

bibianna skús zavolať doktorovi, on ti poradí, neboj bude všetko v poriadku

majula009
24. mar 2008

bibianna, aj ja som to mala, v 20tt a až do 22 tt- akurát sme boli v Taliansku na lyžovačke..ja na prechádzke samozrejme... a dosť som sa bála, ani plávať som nechodila...ale bolo to len dolu v podbruší, také tahanie a pichanie...a ked som dosla domov tak som zistila ze mám brucho raz také ako predtým ked sme odišli...malá podrástla. Išla som ku gyndovi skontroloval ma a že všetko ok, že ked sa maternica roztahuje tak to bolí....ale určite to nepodcen, chod k doktorovi nech Ta kukne...myslím si ale že drobec rastie... 😀

bibianna
24. mar 2008

Ďakujem Mien
Ďakujem Majula,cítim to zakaždým na inom mieste, akoby pichanie, napínanie, bude to asi tým rozťahovaním maternice, tiež som dosť pribrala, ale pôjdem sa dať skontrolovať.

majula009
24. mar 2008

Kolko si nabrala za posledne dva týždne???

sandrika
24. mar 2008

baby podbruško vás bude pobolievať celé tehu 😉

majula009
24. mar 2008

Aj ja si myslím...zo začiatku som sa bála, ale teraz viem že nejako to natahovanie boliet musí.... A asi bude boliet aj to stahovanie po porode... 😒

sandrika
24. mar 2008

najviac to bude bolieť keď si drobec umiestny hjlávku do pôrodných kanámov čo sa už u mna stalo to vás bude podbruškobolieť stále

mywiel
24. mar 2008

Lienka niekedy to strasne boli ale babo sa vacsinou vtedy spravne obrati pred porodom dolu hlavickou, len nepises v ktorom si tyzdni takze neviem ci to ma s tym suvis.

bibianna
25. mar 2008

Baby, bola som u doktorky , všetko je v poriadku, brucho bolelo zo zápchy, už mi to prechádza.

majula009
25. mar 2008

bibianna, dala Ti niečo na zápchu?

hanicka12
26. jan 2012

awojte baby chcela bi som sa spitat co to znamena ket ma boli brucho picha ma stale ras za cas nieco aj pocujem v brusku a boli ma aj pod bruchom stale ma napina na zvracanie dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre