Bolesť v krížoch a v podbrušku v 34 týždni tehotenstva

daniellika
26. aug 2011

Ahojte maminky a buduce maminky🙂
Som prvorodicka, takze mam strach. Uz 3 den mavam silne bolesti v podbrusku /ako pri silnom menzese/, vystreluje ta bolest az do krizov. Trva to aj 15 minut, potom to prejde. Male sa vtedy v brusku aj strasne hybe, az by som povedala, ze naskakuje. Za den sa toto zopakuje aj 5 krat. Je to normalne, alebo je dovod na paniku?
dakujem

minqea
2. apr 2014

@babitasisi ja som bola tiez dost ubolena, ale ako prvorodicka som vobec nevedela co mam cakat a ako identifikovat bolesti. teraz uz viem, ze to boli cvicne kontrakcie 😉 a babatko ma tiez dost tlacilo, nie stale ale obcas tak, ze som si musela lahnut. Zavisi asi aj od polohy babatka, velkosti a pod. Ked som si nebola ista, utekala som k lekarovi, ale vzdy bolo vsetko OK. No to ma aspon ukludnilo 🙂 Drz sa a keby nieco, tiez chod k lekarovi, moj pre to nikdy nebol nervozny a na matersku ma poslal v 32 tyzdni. Ze nech oddychujem 😉

khandus
22. dec 2015

Cawte baby potrebujem vasu radu. Mam slabe bolesti pod brusku a v krizoch je to normalne v 34 tyzdni. Dakuje.

anakristina
27. dec 2015

@daniellika podla mna ked to mavas 5krat za den tak vydrzis tie dva tyzdne .vraj do 10 je to v pohode.treba asi viac lezat.uz neupratuj

jivraj
27. júl 2016

Ahojte koceny.ma nuektora skusenosti s tabletkami na odvodnenie hydrochlori.....som v 38 tt a hrozne mi puchnu nohy tak mi dr naordinoval tieto tabletky.uzila som prvu tabletku a nevedela som ci zvraciat akebo sediet ha wc.chcem sa opytat ci tabketky pomahaju alebo sa mam na to vykaslat.moc aj tkak mam dobry.

khandus
28. júl 2016

@jivraj ... Vies co ja som tiez mala opuchnute nohy ruky a ziadne tabletky som nebrala lebo dr povedal ze jeto normalne v poslednich mesiacov. Len odychuj a nohy si viloz na stolicku ale niegde..

natalianaty
24. aug 2016

Ahoy , som prvorodička , som v 34. týždni tehotenstva .Mám menšie bolesti pod bruškom a dieťa sa veľmy hybe neviem čo mám robiť ..... a mám strach lebo porod mám mať na cisarsky . Poradte mi prosím čo mam robiť ...

adika2100
25. mar 2017

@natalianaty ahoj ako si dopadla ?,ja som na tom terazbtak isto koncim 33tt a mam take slabunke bolesti pod bruskom aj nizsie ,mam aj skrateny krcok na 1,5cm bojim sa predcasneho porodu

natalianaty
3. apr 2017

@adika2100 Ahoj dopadlo všetk dobre teraz mame doma 6 mesačnu dcerku robi nam velku radost .... neboj vsetko dopadne dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre