Bolesti v podbrušku v 30. týždni sú normálne?

cetera
13. júl 2009

ahojte, chcem sa opytat ci su normalne bolesti podbruska v 30tt? Niekedy citim aj taky tlak v hrudi. Uz druhu noc nespim, zo sedenia ma boli zadok a vcera som nemohla ani cez den lezat lebo ma boli to brucho. Je to normalne? Viem ze babo rastie ale ono je to celu noc a aj den. Niekedy to prestane tak na hodinku dve. Bola som u lekara na kontrolu pred 4 dnami a povedal ze mam brat magne B6, ktoré som brala predtym ale kedze ma nic uz mesiac nepobolievalo tak mi kazal vysadit. A teraz zase znova brat....je to tym ze rastie alebo to moze byt nieco ine? obcas sa to da prezit ale niekedy to tak ostro pichne ze neviem co s tym.........

labradorik
18. júl 2009

ahoj no vidim ze nie asom jedina ale ze sme dve.ja mam podobne boelsti od 32tt a mam ich do dnes a koli tomu by som uz bola rada keby som sla rodit.niekedy je to v pohode ze ani neviem ze som tehu,v noci sa super vyspim cez den som uplne v pohode a na druhy den ,nemozem ani chodit ,ani sedet a lezat mozem len na lavom boku.tiez neviem cim to je,doki mi dal magne ale no nic moc.ja ho uz ale neberiem.v 36tt som sa zacala otvarat a povedal ze to koli tomu ze babo je velke a tlaci ma,ze do 40tt nevydrzim.no a teraz som bola na poradni a mi povedal ze asi budem aj prenasat.sama v tom mam riadny gulas.no hlavne nech uz to mam za sebou.inak termin mam zajra-nedela.drzkam palceky aby si to pretrpela....

cetera
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danu
6. feb 2010

tinuska2577 • Dnes o 12:07
Ahojky,neviete mi niektorá poradiť mám takýto problém..vlastne mala som s priateľom sex a som v 34tt,všetko v bolo v pohode,ale vlastne o niekoľko hodín som dostala strašné bolesti bruška..začalo mi dosť tvrdnúť a bolesť sa mi rozširovala až do krížov a nôh,bolelo ma aj celé podbruško:(proste úplne na nevydržanie..pár dní predtým som bola v poradni a tam mi povedali,že je všetko v úplnom poriadku,aj ja a bábätko..a ráno keď som sa prebudila,bolesť utíchla a iba občas mi tvrdne bruško,tiež dosť často,ale neopakuje sa to každých 5 a menej minút...môžu to byť tí poslíčkovia alebo som niečo svojmu malinkému spôsobila ja? ☹

adelka89 • 31tt • Dnes o 12:18
ahoj tinuska. myslim, ze jsi miminku nijak neublizila, milovani je prirozena vec i v tehotenstvi.
Spis bych se klonila k tem poslickum, mne trapi uz od 26tt 😖

lucka.adis • 1d, 39tt • Dnes o 12:23
Ahoj tinuska. Toto se mi také stávalo a já s toho byla vyplašená úplně stejně jako ty, ale neboj. Miminku milování určitě neublíží, dokonce je to v těhotenství přirozená věc 😉 bříško ti mohlo tvrdnout třeba po orgasmu a nebo jste zvolili né moc přívětivou polohu. Jinak se ti už můžou objevovat klidně poslíčci, já s nimi začala po 35tt a ty jsou také dost bolestivé.
Držím palce!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre