• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cervikálne skóre. Čo to znamená?

6. mája 2010 
Kamaratka mala Cs9 dlhe tyzdne a rodila presne na termin. Ja som mala tusim 2 ,je to napisane na prvej strane, a porodila som do 12hod od prijatia,a cs som mala 2 a zavreta stale
10. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prispevok z 17.dec som pisala na obed a vecer som bola uz v porodnici
10. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to je rozne,no uvidím,ale som už nervozna
10. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez,zial
10. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli: mě tvrdne břicho od 20tt...bolí mě jako při menses už druhý měsíc a CS0 a vypadá to na přenášení...bílý výtok je naprosto normální a mám ho celé těhu...takže kdy porodíš se vůbec nedá říct...:slight_smile:
10. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som bola rada keby to do stredy prišlo samo.prvé mi vyvolávali a toto druhé by som radšej prirodzene.
10. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli: mi povídej...s vyvoláváním zkušenost nemám, ale samozřejmě bych byla ráda, kdyby se to rozjelo samo od sebe...termín mám kousínek po tobě, tak uvidíme, jak obě dopadneme :grinning:
10. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej uvidíme ktorá skor porodí. :slight_smile:
10. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, verim ze pri malom krpcovi sa neda lezat, ale nic ine tak velmi nepomaha, ako v klude lezat...

oli, druhe babatko zvacsa ide lahsie, ale niektore zial prenasaju aj druhe babatko a maju vyvolavacky, ale je to fakt individualne
10. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som prenášať nemala a vyvolávať chce skor lebo sa otváram a mám už to cervikálne 9 tak preto
10. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco vyvolavat ked to ide samo? :confused:
10. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na myjave to zvyknu vyvolávať a ja neviem ako dlho by som ešte čakala.
10. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma zaujíma či by sa to nemohlo rozbehnuť samé podla toho čo mi doktor povedal.nakolko by som mohla byť otvorená ked mám cervik 9 a otváram sa
10. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa otvarala 2tt :slight_smile: aj vyvolavacku som dostala a aj tak sa to nepohlo, az po prasknuti plodovky sa to rozbehlo ajak maraton :slight_smile:
10. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ti potom trval porod?to bol prvý?či druhý?
10. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty budes rodit v myjavskej porodnici?? :slight_smile: pracuje tam moj kamos
10. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy porod, ale ja som sla na vyvolanie sama, v 39+2, 2 tyzdne som bola na jeden prst otvorena, o 11.h vyvolavacka, o 15h dalsia tabletka, do vecera len kontrakcie, nikam sa to nepohlo, tak som sla spat, o polnoci som mala pocit ze mi praskla voda, dr skontroloval, vravel ze ziadna zmena, ale ze pichne blanu a odtecie plodovka, o jednej som uz sla na porodnu salu a 2.13 sa maly narodil
10. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne prvý vyvolávali a hovorili,že prvorodičkám nemusí na prvýkrát zabrat tá tabletka.dali mi ju rano okolo pol osmej a dvanástej mi praskli plodovku a o tretej bol malý na svete.takže to bolo docela v poho,ale hovoria,že pri druhom vyvolávanom su tie bolesti ovela horšie aj ked to trvá kratšie.
10. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej budem rodiť na myjave.a kde tam pracuje?a kto to je ak sa možem spýtať?
10. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pri prijme dali inj.plegomazin,zadne vyvolavacky , cs3,zatvorena a za 12hodin som porodila.bolesti zacali az 6hod pred porodom postupne
11. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked vyvolavali, tak mi pichli plegomazin, ze ked sa porod fakt rozbehuje, tak mi k tomu plego pomoze, ak nie, tak sa aspon dobre vyspim
11. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xi,aj mne to vraveli,ze sa dobre vyspim a prd makovy.ale som rada ze zabral aj ked som si pripadala jak psychiatricky pacient s tym plegošom
11. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mi poveda, ak mam krcok 1 cm a otvorena som na 1 prst, kolko takto este mozem vydrzat?
zaujima ma od do - dni, tyzden, tyzdne?
dik za odpoved
13. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj brucho mi tvrdne, dost (teda takmer nonstop) - ak je to dolezite...)
13. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od den do mesiac :wink: asi som ti velmi nepomohla, co? :slight_smile:
13. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi od toho ci na dalsej kontrole poztupi nalez.....ja som bola 2 tyzdne na 1 prst a aj po vyvolavacke sa nic nezmenilo....kamoska zas chodila na 5cm otvorena 2 tyzdne....je to indi vindi
13. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latvia, nepomohla, ale nadej mam! to je hlavne :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chces vydrzat co najdlhsie? :sweat_smile: ci ako?
13. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon tyzden, kym sa nevrati porodnicka :wink:
len to tvrdnutie sa mi nepaci (tda pacilo by sa mi, keby som nechcela tyzden vydrzat), lebo ze tym sa aj krcok skracuje...
13. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veeela oddychu, nohy hore a nicnerobenie....poslickovia chodia asi mesiac pred terminom( tvrdnutie bolestive), niekto ich sice nema, ale to neva. tvoja maternica sa len pripravuje na porod, musi trenovat :wink: tyzden podla mna vydrzis, ak sa budes fakt setrit
13. apr 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok