Používame cookies. Viac informácií tu. OK
handika
6. okt 2019

@davidkoadominika ano ja som to tak nala u, od 30tt nasadili mi magnezium 3x2 a hore nohy a z celeho dna 80% lezat a kontorolovali ma ze kebyze sa mi to tak zhorsi ze do nemocnice a vydrzala som tak ze 4 dni ored terminom som rodila 😊 ziaden stres zvladnes to

handika
6. okt 2019

@davidkoadominika jaaj a moja kamaratka mala dvojicky a narodilii sa 36 +4 a nemusili ist a driha moja susedka lred tyzdnom porodila v 35tt a tiez nemuseli len ta mensia mala kilo a pol a tu dali na ohrev ale vsetko mali v poriadku 😊

davidkoadominika
autor
6. okt 2019

@handika tak to si teda super vydrzala 👍 Potom ku koncu si uz polavila z toho kludoveho rezimu ci az do porodu si lezala?

jana_eyre_2
6. okt 2019

ja som mala nizko tretieho, vydrzala som do 38tt, bol nakoniec aj vyvolavany lebo som mala preeklampsiu, dva tyzdne som bola v nemocke, hlavne kvoli preeklampsii, ale keby som bola doma moc toho nenalezim, tak asi aj to pomohlo v nemocnici lenosit trocha.. nebol ziaden problem pri porode, bol to moj najlahsi porod, len mal taku kónickú hlavicku trocha, co sa neskor upravilo.. drzim palce..

handika
6. okt 2019

@davidkoadominika tak snazila som sa oddychovat co najviac ale samozrejme ze som.aj na rebeiku okna robila malovala kedze sme aj prerabali 🤣 ale podla mna aj osychyka vela v tom urobi

wena
6. okt 2019

Tiež som to tak mala od 33tt, brala som magnézium a rodila som v ukoncenom 39tt. Mne Dr hovorila, že žiadna panika, že môžem ešte kľudne aj prenasat.

kristianko1
6. okt 2019

@davidkoadominika ahoj ja som rodila v 36 týždňi bol 2 dní na pozorovaní že som ho nemala pri sebe a potom ešte tri dni spolu a šli sme domov všetko ôk.. Mal skoro 3 kila

davidkoadominika
autor
6. okt 2019

@wena Tak to asi zalezi od lekara, ked mna s tym poslala do nemocnice 🙈 asi budem lezat tyzden pre istotu a staci, nerada by som prenasala nakoniec 😬

davidkoadominika
autor
6. okt 2019

@kristianko1 Pekna vaha teda na 36tt , v termine by bol uz poriadne velky 😲

kristianko1
6. okt 2019

@davidkoadominika však práve teraz čakám druhého a tajne dúfam ze sa vypýta takto.... Lebo to si neviem predstaviť keby mal ešte mesiac byť v brusku

krasnysen
6. okt 2019

nizko som deti nemala, ale rodila som v 36t+5d a 37t+4d a nesli do inkubatora ani jeden, boli uplne v poriadku

demetria
6. okt 2019

@davidkoadominika
Mala som takto prve dve deti, prve uz od 28.tt, nahnali ma lezat, aj hospitalizovat chceli. Treti nizko nebol. Vsetky deti sa narodili rovnako, v 40. tyzdni.
36.tt je pohoda, neboj. Setri sa a dobre bude.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli