Je normálne, že ma v 27 týždni bolia kríže?

petusska
19. apr 2009

Ahojte,potrebujem vediet ci je normalne aby ma v 27tt boleli krize.Nie je to nejaka velka bolest ale bojim sa aby to nahodou neboli kontrakcie..........Moze to byt aj tou vahou babatka???

lienka2407
14. mar 2014

@carmenuska no v stredu idem k doktorovi tak sa budem musiet s nim o tom porozpravat dakujem za radu 🙂

mishi_ka
21. apr 2014

Ahojte babuľky, ja mám už týždeň pichľavé bolesti akoby pravého sedacieho svalu. Keď chodím som OK, nič necítim, ale keď sedím chvíľu a chcem sa postaviť tak veľa krát jojknem od bolesti. Najhoršie keď sa mám zohnúť alebo spravím pohyb pravou nohou tak, že ňou zatlačím...Už sa mi stalo, že ma pichlo, a riadne, aj pri kýchnutí si (som alergik, takže momentálne kýcham o niečo viacej). Verím, že je to tým, že mi malá tlačí na nejaký nerv,ale keď čítam, že s tým máte nejedna problémy a aj dlhší čas, tak sa začínam obávať.

moncek88
2. máj 2014

Zienky...aj mna neskutocne boli dolna cast chrbta boky..som v 27tyzdni a malicky zacina vymyslat v noci...som sice v nemocnici...kvoli pohybom co som necitila ale vsetko je uz v poriadku...a krpcek zacal kopat...no od bolesti dolnej casti chrbta som si nic nepytala...bo by ma dnes nepustili..musim vydrzat...hlavne je ze dietatko je v poriadku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre